Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor ezt mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor ezt mire véljem?

Figyelt kérdés
25 éves fiú vagyok. Látásból ismerek egy 17 éves lányt aki elég szép. Ha néha találkoztunk mindig rám köszönt és a buszon is elég egyértelműen szemezett velem, néha rám mosolygott. Számomra egyértelmű volt hogy bejöttem neki. Írtam neki az egyik közösségi oldalon ahol már ismerősöm volt hogy egyszer elhívnám fagyizni ha van kedve. Erre azt írta hogy ő egy 17 éves kislány én meg egy felnőtt vagyok mégis mit akarok én tőle. Szerintetek?
2011. jún. 10. 02:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Ezt csak úgy írta:D

Tuti,hogy tetszik neki,hogy egy idősebb fiúnak bejön:)

2011. jún. 10. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kacérkodott egy kicsit, próbálgatja a karmait, nem kell komolyan venni, kislány még.
2011. jún. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 dsRoland ***** válasza:

bályolog. ismerek olyan nőket aki elmegy bulizni megismerkedik aztán dobbantja őket , ezezk a legroszzab fajtából vannak , egyszer öszzetörték a pici szivüket aztán kicsirnak vagy 15 -töt a másik nemből.


de az esetedben ő egy idióta . hagyd. de meglásd benyeli majd a 30 éves rudit mikor 21 leszz.

aszem mindent elmontam.

2011. jún. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

úgy hívják az ilyen lányokat, hogy szűzk*rva.

felejtsd el!

2011. jún. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Először is!Én egy évvel vagyok Nálad idősebb!Én is szeretném fiatalabb 17 éves húsokat de nem merem mert akkor tuti hogy pedónak fognak tartani!Amúgy meg nem mindegyik lány hagyja könnyen magát!Valamelyik szereti ha kaparnak utána!ha úgy érzed hogy bejössz nála akkor fűzögesd még egy picit!Sok sikert!Üdv!
2011. jún. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 gyaszmadar ***** válasza:
Te hülye vagy ??? Mit akarsz te egy 17 évestől.
2011. jún. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!



Komolytalanok ezek a fiatal lányok még (mondjuk nem csak ezek, hanem úgy 40-ig bezárólag az összes), de egy próbát megér...de ne a közösségi oldalakon (ami gondolom a fészbuk) nyomulj, hanem amikor ilyen rádmosolygás-szemezés van,menj hozzá oda személyesen...


Üdv!

2011. jún. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én sem állnék le egy 25 évessel. Pedig nálam is volt aki bepróbálkozott, de én a hozzám hasonló kisfiúkat szeretem nem megyek a divatmajmok után akiknek az a menő minél idősebb a csávó... -.-

17/L

2011. jún. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Válaszoltál neki erre? Mit?
2011. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintünk mit akarsz tőle? :)



Hát apukám,ha tippelnem kéne...


jól meg akarod rántani

2011. jún. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!