Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, szerintetek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek nem teszitek kicsit túl nehézzé a csajozást az átlag pasik számára?

Figyelt kérdés
Nem vagytok egy picit túl válogatósak, kényeskék?
2023. máj. 5. 10:27
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/154 anonim ***** válasza:
80%
nem
2023. máj. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/154 anonim ***** válasza:
88%
Mert neked bárki jó? Te nem válogatsz?
2023. máj. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/154 A kérdező kommentje:
Ennél bővebben?
2023. máj. 5. 11:03
 4/154 A kérdező kommentje:

2


Válogatni és nagyon válogatni nem ugyanaz.

2023. máj. 5. 11:03
 5/154 anonim ***** válasza:
88%
Nem. 😊 A pasik is ugyanúgy válogatnak, nehogy már a nőket ugyanezért megszóld. Te sem jössz össze válogatás nélkül bárkivel gondolom, aki nem vonz, aki nem tetszik, szóval talán ne várj hasonlót a nőktől se.
2023. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/154 anonim ***** válasza:
91%

Sose tagadtam, hogy válogatós vagyok és igazából problémát se láttam vele soha, főleg mióta (pontosabban négy éve) együtt vagyok a párommal, aki a hibái ellenére mintha az álmaimból lépett volna elő. Imádom.

Mindenki annyira válogat, amennyire szeretne, legrosszabb esetben egyedül marad, de az már az ő problémája lesz, mást nem érint.

2023. máj. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/154 anonim ***** válasza:
79%

Aki ilyeneket ír az menjen hivatásoshoz, ha a nők szerinte csajok és kis kényeskék. Csajozni és társat keresni két külön dolog. Mivel te csajozni akarsz azt megteheted pénzért is hivatásosnál.


Amúgy miért van olyan tippem, hogy szerintem oda se mersz menni egy nőhöz se csak kerülgeted mint egy nagy cirkáló és azt várod, hogy észrevegyen. Nem is tudom miért van ilyen érzésem az ilyen jellegű kérdéseknél.


És mivel nem történik semmi,mert nem teszel semmit, ezért mint egy kis süni itt puffogsz a szerinted "csajokra".

"Nem vagytok egy picit túl válogatósak, kényeskék?"


Szerintem ilyen stílusnál alapból eljátssza a nő, hogy ő bizony kis kényes, hogy hidd azt hogy az.

2023. máj. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/154 anonim ***** válasza:
90%
Válogatni meg joga van hozzá, mint ahogy bárkinek, még neked is mégsem puffog senki veled ellentétben meg a nyafogókkal ellentétben,hogy azért nincs csaja vagy pasija mert válogatott a kiszemeltje, és nem kérte őt. Egy értelmes ember tudomásul veszi hogy nem kell a másiknak, majd kell olyannak aki neki is kell. 7-es vagyok.
2023. máj. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/154 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, azt az apróságot elfelejtetted, hogy ha egy lány megnehezíti a csajozást a pasiknak azáltal, hogy válogat.... valójában ezzel csak azt garantálja, hogy saját maga számára nehezíti meg a párkeresést. Azt már nem garantálja, hogy a pasiknak is nehezebb, hiszen a pasi találhat olyan csajt, aki kevésbé válogatós, a csaj viszont a válogatással az összes saját esetét megnehezíti.


De mivel a nők is szeretnének párt találni - sőt, amúgy jobban vágynak párkapcsolatra, mint a férfiak - nyugodj meg, olyan szinten nem fogják megnehezíteni a dolgot, hogy végül ne jöjjenek össze senkivel. Persze van aki igen, de az olyan, aki 40 évesen is azt írja, hogy 185 centi alatt és kockahas nélkül ne is gondolj arra, hogy ráírj... az ilyenek nem is baj, ha kizárták magukat a rendszerből:D

2023. máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/154 anonim ***** válasza:
91%
Mindenki annyit válogat, amennyit akar.
2023. máj. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!