Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagytok 20-as, 30-as nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok 20-as, 30-as nők a társkereső oldalakról? Mi folyik ebben az országban?

Figyelt kérdés
Nem lehet rátok találni, pedig statisztikailag vagytok.
2023. máj. 6. 06:30
1 2 3
 1/24 Kitana. ***** válasza:
73%
Nem keresek társat, tehát nem vagyok fent.
2023. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Hogyhogy hol?

A többség párkapcsolatban, a maradék meg offline ismerkedik. Akinek egy csepp esze van, az messzire kerüli ezeket a hulladék társkeresőket.

2023. máj. 6. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
31 vagyok, passzívan vagyok fent, annyi dolgom van évek óta, hogy csak rövidebb ismerkedős szakaszaim vannak és egyszerűen utána már nem futja csevegésre, akármilyen szimpatikus volt is a másik.
2023. máj. 6. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
64%

Ja és tudod hol a legtöbb egyedülálló 25-35 között nő? Korán reggel a metrón, tömeközlekedésen munkába menet,3-5 között a játszótereken, ha épp nem kell otthon takarítani, hétvégén pedig garantáltan találsz belőlük napközben a bevásárlóközpontokban csarnokszámra.


Hol vannak a 25-40 közötti férfiak?:D Azt is sikerült felfedeznem, 5-7ig jönnek haza tömegközlekedéssel, olyan sok van belőlük, hogy nő mellé már le sem tudok ülni a metrón.

2023. máj. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
80%

Igen, statisztikailag léteznek aztán gyakorlatilag meg biztos ellopták őket a külfőldi férfiak vagy csak szimplán a férfiak 10%-ra várnak vagy valami ilyesmi.


🤣🤣🤣

2023. máj. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
65%
Amelyik nő egy kicsit is értelmes és normális, az a való életben pillanatok alatt talál párt, nem szorul rá, hogy társkeresőzzön.
2023. máj. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Hans Pötterman ***** válasza:
79%

-kapcsolatban

-talál párt a való életben is

-nem keres társat

2023. máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
Én fenn vagyok, de jól írták a többiek... A jobbak nagy része vagy kapcsolatban van, vagy társkereső nélkül is hamar talál. Belőlünk, a maradékból okkal nem kér a férfiak java.
2023. máj. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
66%
6, hogy talál, ha ki sem mozdul, mert mondjuk home office? Online oktatás? Annyira kimegy, hogy felszálljon metróra vagy beüljön a kocsijába es elhajtson a családos baratnojehez akivel otthon játszanak a gyerekkel. Hazamegy rendeli a kajat, rendeli a bevasarlast. Megis ki szedi fel az értelmes not pillanatok alatt? Nem 19-20 eves, hogy diszkóba jarjon, nincs belterjes barátiköre akikkel folyton járna ide-oda házibulikba. Az irodaba, ha bejar nyilvan nem ismerkedni, esetleg idősebb kollégák, vagy mind házas. Hol szedik fel őket?
2023. máj. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
74%
8, a jobbak…. És aki 3-4 hete szingli? Már nincs kapcsolatban szóval a szemedben rosszabb, mert “nem kell senkinek” es tarskeresőn van fent akkor tuti gazos is mert mi az, hogy nem szedik fel az utcan? 😂
2023. máj. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!