Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol vagytok 20-as, 30-as nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok 20-as, 30-as nők a társkereső oldalakról? Mi folyik ebben az országban?

Figyelt kérdés
Nem lehet rátok találni, pedig statisztikailag vagytok.
2023. máj. 6. 06:30
1 2 3
 11/24 NTBS ***** válasza:
83%
Zömében foglaltak.
2023. máj. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
39%

9es, az értelmes nő jár bevásárolni, orvoshoz, rokonaihoz, nem egy darab emberi kapcsolata van, és nem csinál magából agorafóbiást, aki csak otthon ül. Akinek szabadideje van, kimozdul akár csak vásárolni, vagy ülni a padon a parkban, aki direkt nem, annak úgyis hamar vége lenne a kapcsolatának. Aki meg épp csak szingli, az a nem keres kapcsolatot kategória.


Nem is értem, ott vagy egyedül, lenne időd, de te inkább bezárod magad a lakásba direkt rendeléssel, minthogy elmennél enni, bevásárolni, főzni(ehhez kell bevásárlás), tanfolyamra, sportolni, sétálni, levegőzni, kiállításra, BÁRHOVA és azt hiszed, hogy az egyetlen lehetőséged az internet. És ezt tök rendben lévőnek tartod. Mondjuk ne rendelj mindent házhoz direkt, mert félsz egyedül lenni emberek közt, ha már terápiára kimozdulsz, van esélyed kapcsolatokat kialakítani közlekedés közben.

2023. máj. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
79%

12, félek emberektől? Miért félnék? Amúgy mennyivel van előrébb a csaj, ha lemegy a helyi cba-ba vásárolni? 😄vagy attól, hogy egyedül sétál vagy eszik egyedül? Azért arra várni, hogy ki szólít le nem szerencsés. Mert a pasik többsége nem fog aki pedig igen most érted egy fiatalabb gyerek leszólít vagy részeges/drogos akkor jaj de jó offline találtam valakit?

orvosnál?? Járok, jàrok kezelésekre, de ott nők vannak, a plasztikaisebészre meg csak nem mozdulok amikor olyan konkurencia van, hogy hajaj, pedig kedves srác úgy látom kedvel o is de lattam exet, fényévekre vagyok attól, szóval koszi nem.

Vagy a haziorvosra gondoltal? Az orvossal ismerkedjek vagy, hogy jott ide az orvos?

A mai vilagban pedig az ido penz es nem fogok napi x orat allni bevasarlas miatt.

Nehez elfogadnod, hogy a mai elmagányososodott tarsadalomban ez ilyen, hogy onlien ismerkedunk inkabb?

2023. máj. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%
Ja es válaszolva kerdesre, fent vannak sokan a tarskereson! Nem tudom mirol beszelsz mintha 0% lenne belőlük..nekem írtak pasik, hogy vagy azonnal találkozunk vagy repül tovabb mert tomenytelen a no a tarskereson es o nem var percet sem.
2023. máj. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%

20 percet töltöttem fent. Mindenkit pörgettem balra, annyira vállalhatatlan volt. Aki ránézésre megért annyit, hogy elolvassam a bemutatkozást, ahol ilyenek voltak:nincs jogsim, kocsim se lesz, nincs pénzem, úgyhogy ha ez neked szempont, nem egymást keressük, stb.

Vajon talál olyat, akinél 30-as, 40-esként nem szempont az egzisztencia? :D

Vicc..

Az életről lehozott, úgyhogy nem vagyok fent sehol, mert nem vágyom életképtelen, igénytelen, csóró, kapcsolatfüggő pasasokra, akik anyucit és cselédet keresnek, nyújtani viszont semmit nem tudnak, csak a “szeretetüket”.

2023. máj. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
77%
Csak élőben ismerkedek.
2023. máj. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Fent vagyok, de még 1-2 pofáraesés, és törlöm egy életre magam mindenhonnan.

Engem is lehozott az életről, nagyon durván (!) méltatlannak érzem az egészet. 30 körül vagyok, diplomás, eltartom magam, vannak céljaim, van anyagi hátterem, talpraesett vagyok, nem vagyok modell, de csúnya sem. Úgy érzem, mindenképpen nagyon alá kell adnom: külsőre és/vagy belsőre és egzisztenciálisan meg mindenképpen, ha ilyen oldalról akarok bárkit. A viselkedésről meg ne is beszéljünk, hagyjuk kategória...


Bombáznak egész álló nap a szia mizukkal, meg 5 percenként, hogy mit csinálok. Ha van végre egy ígéretesebbnek tűnő arc, az vagy találkozni nem akar (ergo barátnős vagy akármi), vagy besérül valami pitiáner dolgon (pl. múltkor azért köszönt el, mert nem írtam rá (én) délelőtt). Akikkel mégis randizom, azok 1. randin már azt várják, hogy köteleződjek el, csókolózzak 1., szexeljek 2. randin. Egy vadidegen emberrel, aki ki tudja, honnan jött.


Én már kezdek megbékélni, hogy ezt az életet egyedül kell leélnem, vagy még abban reménykedhetek, hogy esetleg élőben lesz valaki. (Az én munkámban nem tudok ismerkedni sajnos, nem olyan a melóm, amikor a hobbimat űzöm, még nem szólított meg a kutya se.)

2023. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, de azt vedd figyelembe, hogy erre a korosztályra mindig túlkereslet lesz és a társkeresőkre ez fokozottan igaz.
2023. máj. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Sorozatot néznek.
nov. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológusnál ülnek, miután 1 hetet eltöltöttek társkeresőn.
nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!