Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek végülis mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek végülis mindegy, hogy egy férfi magától vagy a családja segítségével "ért el valamit" az életben?

Figyelt kérdés

3 éve nem volt semmim, kerestem nettó 300-at, albérletben laktam. Aztán előbb a szüleim adtak saját örökségből annyit, hogy egy kis hitellel kipótolva tudtam saját lakást venni. Aztán később sajnos én is örököltem, amiből kifizettem a lakáshitelem, vettem egy második kis lakást kiadni, egy pármilliós autót és még maradt is néhány millió félretett pénznek való. És igen, azóta jobban megy a csajozás, ismerkedés, pedig nem úgy kezdem az ismerkedést, hogy egyből felsorolom mim van. Csak látják a saját autót, saját lakást (ez azért kiderül egy-két randi után, ha felmerül ki hol lakik), meg átjön egy kicsit, hogy havi szinten is van pénzem költeni. Nekem is több lett persze az önbizalmam, mint full csóróként. És tudom ezzel nem a golddiggereket vonzom be, akik milliárdosokra mennek, de sok nőnek már ez is alap elvárás, hogy lakás, kocsi, jómódú havi megélhetés (amit ők már nem is számítanak jómódnak, hanem "alapnak"), miközben magadtól összerakni egy lakás árát külső segítség nélkül alkalmazotti fizetésből szinte lehetetlen.


Megtapasztaltam már egyszer az életben, hogy milyen az, amikor alig érdeklődnek irántam a nők és most hiába mennek a dolgok, ezzel kapcsolatban még mindig van bennem egy keserűség, amit nem tudok elfelejteni, hogy vajon akkor is így kellenék-e neki, ahogy most, ha megint pénztelen lennék.


2023. máj. 11. 10:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

"Csak látják a saját autót, saját lakást (ez azért kiderül egy-két randi után, ha felmerül ki hol lakik)"


Nem tudom, én nem szoktam megosztani ezt idegenekkel.


"van bennem egy keserűség, amit nem tudok elfelejteni, hogy vajon akkor is így kellenék-e neki, ahogy most, ha megint pénztelen lennék"


Bennem a fogyásom miatt van, kövéren láthatatlan voltam, soványan hirtelen jófejnek mondanak, pedig ugyanaz vagyok, sőt, inkább kicsit "gonibb", nyersebb, de hát megtehetem, jó a seggem. Kuurva szar ez, de ilyen a világ.

2023. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb nönek vonzo, ha van lakasa, es akkor nem kell szulokhoz jarnotok. Eleg ha osszekoltoztok vagy dugtok rendszeresen
2023. máj. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%

Persze, biztos van köztük, akiknek bejön a saját lakás, autó, pénz kombó, de azért marhára ne becsüld le azt, hogy azzal, hogy van pénzed, nem létbizonytalanságban élsz, és tudsz magadra költeni, te magad emberileg mennyit változtál. Aki nem a filléreket kuporgatja a hó végén, akinek nem kell félnie, mikor vágják ki az albérletből, meg többet költhet saját magára legyen szó akár ruhákról, akár programokról, egészen más ember, mint azok, akik ezekkel küzdenek. Felszabadultabb, magabiztosabb, nincs kisebbségi komplexusa, hogy jaj, a pénz miatt nem fog kelleni a nőknak, stb. Lehet, hogy nagyvonalúbb is vagy, eddig elvitted a legolcsóbb helyekre a nőket, és még a 150 forintos kávét is kifizettetted velük, most meg akár egy gyrosra is meghívod őket. (Nem állítom, hogy ilyen voltál és ilyen vagy, csak ez is egy opció).

Szóval azért jó eséllyel nem közvetlenül a pénzed, megélhetésed az, ami vonzó, hanem te magad lettél egy tök más ember. És igen, nyilván az, aki maga is hoz egy életszínvonalat, és olyan társat keres, aki minimum ugyanazt tudja nyújtani, azoknál most zöld utat kaptál. És persze, van az a pár, aki pénzre utazik a maga módján, de ők lesznek a kevesebben.

2023. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
43%

És most amúgy mennyi a havi jövedelmed? Csak hogy kerek legyen a kép.


Egyébként nekem ez olyan fura. Eszembe se jutna tulajdoni lappal csajozni...

2023. máj. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azokkal sincs bajuk akiknek jól menő családi vállalkozásuk van. Az se baj ha lottón nyerted a pénzt csak legyen
2023. máj. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a magadnak kell elérni dolgot a férfiak találták ki. Ismerek olyan nőket, akiknek az az álmuk, hogy pénzes pasi eltartsa a 20 gyereket, akit megszülnek, de rohadt mindegy, honnan van a pénz.
2023. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
96%

Amúgy ja, igazából honnan jött az, hogy csak az az elért eredmény számít, amit csak és kizárólag önerőből ért el valaki?


A nők általában azt nézik mennyire lehet JÖVŐT tervezni az adott férfival. Nyilván, a jövő tervezésének lehetőségei függ az aktuális helyzettől. Ha az aktuális helyzet jobb, jobb jövő tervezhető. ha rosszabb, akkor a jövőben nem lehet majd annyi mindent elérni. Nem bonyi.

2023. máj. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

1. Minden második nő megkérdezi ismerkedéskor az első vagy második randin, hogy albérletben élek-e.


2. Én sem otthon laktam, hanem albérletben, nem kellett volna a szülőkhöz járni.


4. 450 körül. 3 éve volt 300.

Nem tulajdoni lappal csajozok. De ha megkérdezik albérletben lakom-e, nem mondom hogy igen, miközben nem.


6. Igen, tudom, én is ismertem ilyet...


7. Azért aki önerőből külső segítség nélkül ér el annyit vagy többet, mint én így, az előtt én is megemelem a kalapom, hogy valamit jól csinált. De akkor a nők nem. Értem.

2023. máj. 11. 13:11
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a fizud is 30%-al nőtt. Azért az sem csöpp előrelépés, már nem azért.

Meg vélhetően te magad is fejlődtél 5 év alatt.


Azt meg amúgy igen, megkérdezik, hogy albérletben laksz-e, mert a 20as korosztálynál kb fel sem merül, hogy saját lakásban (nem véletlen) így a kérdés valójában arra irányul, hogy anyádékkal élsz-e vagy önállóan. Mert ismerkedésnél ez az ami óriásit sázmít, nem pedig az, hogy milyen jogi körülményei vannak a lakhatásodnak.

2023. máj. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy számít, főleg, ha normális nők is vannak az ismerkedős listádon. Hidd el, a nőket is szeretik a pasik lehúzni, becuccolni a készbe...Olyan nőkkel ismerkedj, akik korban hozzád illenek, és akkor közöttük nagyobb eséllyel lesz hasonló hátterű is. Egyébként ismerekedési szakaszban is tudod nézni, hogy ki milyen kvalitású, milyen életmódot folytat, mennyire belátással költi a saját pénzét (meg a tiedet): nem az a gond, ha alattad van anyagilag, hanem ha pl. olyan kiadásokba akar verni, amiket ő nem tudna magának finanszírozni, és benned látja, hogy megnyíltak a lehetőségei, és el is várja, hogy Te fizesd mindkettőtökét. Apróságok, de pl. meghívod sütizni, erre illemből valami alap dolgot szoktak az emberek kérni, nem a legdrágább fagyikelyhet valami extrém italcsodával. Aki így viselkedik, annak nyilván csóróként nem kellettél volna...
2023. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!