Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknek végülis mindegy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek végülis mindegy, hogy egy férfi magától vagy a családja segítségével "ért el valamit" az életben?

Figyelt kérdés

3 éve nem volt semmim, kerestem nettó 300-at, albérletben laktam. Aztán előbb a szüleim adtak saját örökségből annyit, hogy egy kis hitellel kipótolva tudtam saját lakást venni. Aztán később sajnos én is örököltem, amiből kifizettem a lakáshitelem, vettem egy második kis lakást kiadni, egy pármilliós autót és még maradt is néhány millió félretett pénznek való. És igen, azóta jobban megy a csajozás, ismerkedés, pedig nem úgy kezdem az ismerkedést, hogy egyből felsorolom mim van. Csak látják a saját autót, saját lakást (ez azért kiderül egy-két randi után, ha felmerül ki hol lakik), meg átjön egy kicsit, hogy havi szinten is van pénzem költeni. Nekem is több lett persze az önbizalmam, mint full csóróként. És tudom ezzel nem a golddiggereket vonzom be, akik milliárdosokra mennek, de sok nőnek már ez is alap elvárás, hogy lakás, kocsi, jómódú havi megélhetés (amit ők már nem is számítanak jómódnak, hanem "alapnak"), miközben magadtól összerakni egy lakás árát külső segítség nélkül alkalmazotti fizetésből szinte lehetetlen.


Megtapasztaltam már egyszer az életben, hogy milyen az, amikor alig érdeklődnek irántam a nők és most hiába mennek a dolgok, ezzel kapcsolatban még mindig van bennem egy keserűség, amit nem tudok elfelejteni, hogy vajon akkor is így kellenék-e neki, ahogy most, ha megint pénztelen lennék.


2023. máj. 11. 10:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
10%
Nő vagyok, saját erőböl van lakásom! Elvárom, hogy a férfinek is legyen, és megfelelő keresetet is! Szóval nálam kiesnél. Más pénze nem kell, de nem fogok kitartani senkit, és az életszinvonalambol sem fogok lejjebb adni
2023. máj. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

11-es!

Kchhhhhhh incel gyurika válasza.

2023. máj. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A fizud is nőtt (kiadott lakás bérén kívül)? Mert ha nem, akkor ez a "van miből költeni" életfelfogás nem sok jóra fog vezetni.
2023. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

A fizum nőtt 300-ról 450-re, de amennyi infláció volt 3 év alatt szerintem ez a minimum. Ezen felül a kiadott lakás hoz még 130-at.


A "van miből költenit" nem úgy értem, hogy szórom a pénzt, mint egy idióta. Elég takarékos vagyok, albérletben élés mellett is tettem félre már pár milliót régebben. Most is elteszek 150-200 ezret, de ha kellene többet is el tudnék, csak úgy értem, hogy el tudok néha járni nyaralni, tudok kocsit fenntartani, el tudok menni néha kajálni vagy különböző pénzbe kerülő programokra. Szóval ha van kivel menni ilyen helyekre, akkor tudok, nem csak az otthon ülésre futja.

2023. máj. 11. 19:47
 15/27 anonim ***** válasza:
Az a szomorú, hogy ebbe az országba ez nem alap...
2023. máj. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%

"Minden második nő megkérdezi ismerkedéskor az első vagy második randin, hogy albérletben élek-e."


Felállsz és otthagyod. Bár én természetemnél fogva átmennék fluimucil Ábelbe, hogy de miééért kérdezed, meg mégis mi közöd hozzá.


Nőként mondom, ez egy rohadt pofátlan kérdés, de amíg a csini pofiért így lementek kutyába, nem fog szar se változni.

2023. máj. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

16

De miért baj ez, ha a nő elvárja? Teljesen alap, hogy egy bizonyos kor után, van lakásod, autód!

2023. máj. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17 annak kéne hogy legyen. De ebbe a fos országba a mostaniak nem nagyon tudnak venni és ez tény sajnos.
2023. máj. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

17. Miből alap? Miből? 300 ezer a medián fizu. Vidéki 250-300 ezres fizuból sem veszel ottani 25-30 milliós (kis)lakást, ahogy a pesti 400-500-ból sem veszel pesti 40-50 milliós lakást sem.


A te ismerősi körödben lehet mindenkinek segített a család vagy mindenki milliót kereső programozó vagy vállalkozó, de nem az alap.

2023. máj. 12. 06:57
 20/27 anonim ***** válasza:
0%

19

Egyik sem! Én beszerző vagyok egy multinál, vőlegényem gépészmérnök! Mindkettőnknek van lakása! Szülői segitség nélkül! Az enyémen van még hitel. De már nem sok! Szülői segitség nem volt egyikünknél sem, banki igen! Ahogy külföldi munka, spórólás, és pénzügyi tudatosság is

2023. máj. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!