Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy jöttetek össze jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttetek össze jelenlegi párotokkal? Ki kezdeményezett illetve hogyan?

Figyelt kérdés

Nehezen indult a dolog, vagy már az elején egymásra voltatok hangolódva?


Hány évesen jöttetek össze és hány éve vagytok együtt?


2023. máj. 15. 20:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Munkahelyemen szólított meg, ő a férfi. Több alkalom kellett mire igazán megtetszett. Nehezen nem indult de nem érek rá bármikor ha dolgozok. 31 és 40 évesek voltunk, ez 2 éve volt.
2023. máj. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Téves hívás volt, egy számot mellé ütött:) 27 éve ismerjük egymást:)
2023. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%
2+ 28 évesek voltunk, fél évvel idősebb nálam. 26 éves házassági érfoduló idén. Dicsőség Istennek:)
2023. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Melóhelyen. egy rossz nap után este rám írt messengeren. Azóta nem volt nap, hogy ne beszéltünk volna, 2 éve együtt is vagyunk.
2023. máj. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%

Badoo

Ő írt rám

4 éve együtt

30/,

2023. máj. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem mindegy? Nem ezen fog múlni a sikered.
2023. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Valamelyik társkeresőn, de szerintem az már megszűnt. Rám írt. Ha jól emlékszem, akkor minden nap írt, beszéltünk. Aztán át mentünk Facebookra, ott beszéltünk. Volt hogy 1-1 nap kimaradt. Azt hiszem mindez 4 hónapig ment. Utána találkoztunk és utána minden szombaton találkoztunk. Messze dolgozott úgyhogy csak akkor tudtunk. Illetve én még kiskorú is voltam és otthon nem engedtek volna akár ott aludni. Igazából szerintem talán a 4. talin már együtt voltunk. De már az elsőnél is lehetett volna mondani. 5 évig voltunk távkapcsolatban most sikerült összeköltözni. Addig volt hogy egy hetet nála voltam, volt hogy hétvégén aludtunk együtt.

16-19 voltunk annó.

2023. máj. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%
Munkahelyen próbálkozott nálam minden lehetséges csatornán és módszerrel, de én lepattintottam, halál rondának és idegesítőnek találtam. Addig erősödött míg egy randira elmentem, hogy megnyugodjon. Ott megváltozott a véleményem róla, szép lassan osszemelegedtunk, ennek 8 éve, 2 éve házasok vagyunk és elválaszthatatlanok.
2023. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
8-as vagyok, 23 évesen jöttünk össze, most 31 évesek vagyunk.
2023. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%
Az egyik plázában mászkáltam, mert cipőt akartam venni. Megálltam egy kirakat előtt nézelődni, ő meg jött szembe, de mivel sms-t írt nem vett észre, és nekem ütközött. Olyan aranyosan zavarba jött, hogy meg is hívtam egy kávéra. Aztán sétáltunk egyet, a végén számot cseréltünk. Még aznap este felhívtam, hogy szeretnék vele találkozni. Másnap randi, azóta együtt vagyunk. Én 27 éves voltam, ő 21. Áprilisban volt a 20. évfordulónk.
2023. máj. 16. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!