Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Voltatok hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok hasonló helyzetben? Egy pasival kb 2-3 hónapja beszélgetünk, nemrég találkoztunk először. Az elején mindketten azt mondtuk csak szexet akarunk.

Figyelt kérdés

Találkoztunk nagyon sokat beszélgettünk,ölelt csókolt puszilgatott folyamatosan. Nagyon nagy szenvedély van köztünk. Az első pillanatban amikor megláttam valami euforikus érzés uralkodott el rajtam.Nem tudom mihez hasonlítani. Azt hiszem bele is tudnék szeretni. Azt mondta az elején nem lát sok esélyt a kapcsolatra (ő idősebb). Ha csak szex kapcsolatot akar miért beszélünk minden nap és miért akar velem időt tölteni a szexen kívűl? Miért mondja azt hogy nem csak testileg érdeklem? A tali óta csendes...

Volt ilyen kapcsolatotok?



2023. máj. 20. 17:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Itt ellentmond a leirasod, hogy mintha tobbet akarna es a tali ota csendes. Ha csendes, akkor azt se akar.
2023. máj. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!