Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn egy csaj első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn egy csaj első kérdése az volt,hogy mi a munkám?! Szerintetek ez mennyire húzós kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső ahol a párba állás után kizárólag a csajoknak van lehetőségük elküldeni az első üzenetet.

Szóval a párba állás után a csaj első üzenete az volt,hogy mi a munkám?

Szerintetek ez mennyire tapintatlan kérdés? Vagy én túlzom el a dolgot?

Ez kb olyan mintha a fizetésemről kérdezgetett volna



2023. máj. 31. 15:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
28%
Igaza van! Mit kezdjek egy csóró pasival. A megfelelő egzisztencia a rajtengedély. (Önmagaban kevés persze)
2023. máj. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
20%

Lovat is nyereggel ülöd meg, nem csupaszon.

Minél komolyabb a nyereg, annál jobb érzés.

Ebből párhuzamot is tudsz vonni a kérdésedre, ha nem értenéd az összefüggéseket.

2023. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
94%
Egy kérdésből nem vonnék teljes mértékben messzemenő következtetéseket. Simán benne lehet, hogy csak érdekli, hogy mi a foglalkozásod. Persze az is benne van, hogy szeretné tudni mennyit keresel, de akkor se kell felháborodni, az embereknek más lehet fontos. Ha anyagias hát evvan.
2023. máj. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
96%

Tapintatlan...? Nem a fizudat kérdezte, ezt a te kisebbségi komplexusod látta mögé. Mit kérdezzen, édesanyád leánykori nevét?


Nyilván érdekli merre élsz, kivel élsz, mit dolgozol, mi érdekel, van-e gyereked, ilyesmik. Alap kérdések ismerkedésnél. Te mit kérdeznél tőle, úgy őszintén, hogy gumival vagy gumi nélkül vagy mit kellene?

2023. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Mégis mit kérdezzen? Hogy mekkora a farkad?

Vagy mit ettél az előbb?


Eszem megáll komolyan mondom. Faszik bmeg amikor kombinálnak.

Alap hogy megkérdezem hogy mi a fszt dolgozik. Hol tengeti a napjait.


Nem a fizetésedről kérdezett hanem hogy mi a fsz a munkád!



Szerintem te ne ismerkedj, nem való neked nő.

2023. máj. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
89%
Ha neked ez redflag örülj, hogy kukázhatod rögtön. Én mindig mindennek örülök ami korán kibukik, hálás vagyok az ilyenekért nem bosszús.
2023. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem baromira alap, hogy megkérdezem a potenciális páromtól, hogy mivel tölti az életének egyharmadát.

Ráadásul a foglalkozás alapján következtetni lehet az illető élemtódjára, érdeklődési körére, bizonyos korlátokkal a műveltségére és igen, az anyagi helyzetére is.


Ha ismerkedéskor nem azt mérjük fel, hogy passzolna-e az adott emberrel az életvitelünk és a személyiségünk, nos akkor nem tudom, hogy mit.


Azt kellene megkérdezni, hogy mi volt a jeled az oviban?

2023. máj. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%

7#

Pedig az nagyon menő ötlet megkérdezni,hogy mi volt a jeled az oviban.

Nekem váza volt a jelem

2023. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha én itt lányként egy másik lánnyal elkezdenék dumálni, az első 5 kérdésben benne lenne a munka. Semleges téma.
2023. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Így van. Egy bizonyos üggyel kapcsolatban vártunk egy harmadik felet egy másik nővel, akivel nem ismertük egymást, és az első percekben szóba került, ki mit dolgozik. Ez elég alap kérdés.


Mit kérdezzen? Mi a hobbid? Abból is lehet szűrni sok mindent. Nem kérdezheti. Hol laksz? Nem kérdezheti.

Csak a frusztrált embereket zavar minden kérdés. Kb. semmit ne kérdezzen meg, mert minden árulkodik valamilyen szinten az anyagi helyzetedről. Hogyan akarsz ismerkedni?

AMúgy férfiak is ugyanúgy megkérdezik ezeket.

2023. máj. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!