Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn egy csaj első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn egy csaj első kérdése az volt,hogy mi a munkám?! Szerintetek ez mennyire húzós kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső ahol a párba állás után kizárólag a csajoknak van lehetőségük elküldeni az első üzenetet.

Szóval a párba állás után a csaj első üzenete az volt,hogy mi a munkám?

Szerintetek ez mennyire tapintatlan kérdés? Vagy én túlzom el a dolgot?

Ez kb olyan mintha a fizetésemről kérdezgetett volna



2023. máj. 31. 15:58
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%

19-nek.

A lány kérdezte tőlem, hogy mivel foglalkozok, erre válaszoltam, azt, amit.

És bocs, de más az hogy észreveszed a nagy kirakott melleit, és más az ha kocsányon lógó szemekkel egyfolytában bámulod. Nos én csak észrevettem, ahogy azt is, hogy olyan szinten voltak kipakolva, hogy mindenki essen hasra a melleitől.

Egyébként meg a lány kérdésére mit kellene válaszolni ? Amikor eleve az anyagi helyzetemre irányult a kérdése 10 perc mellbedobása után ? Vagyis tulajdonosa vagyok e a cégnek, vagy "csak" az ügyvezetője.

Én úgy gondolom, hogy egy intelligens kultúrált nőnek az bőven elég kellett volna hogy legyen amit válaszoltam. Vagyis hogy 22 éve csinálok egy céget. Mert ez mit is jelent ? Valszeg a stabilitás és biztonság bennem van, neeem ? És ettől miért is lennék nagyképű ? A frankót mondtam, ahogy van. Vagy ettől már nagyképű valaki ? Mert közli azt, ami ahogy van és igaz ?

Vagy fel kellett volna sorolni neki a vagyoni helyzetemet ? Hagyjuk már. Intelligenciát, és a kultúráltságot nem a diploma adja.

2023. jún. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

21# Azért ez érdekes. Neked a nagy mellei kellenek, neki meg a pénzed. Hol itt a probléma?


Miért nem ismerkedsz kevésbé dekoratív értelmes nőkkel?

Ja, hogy az unalmas.

Hát akkor edd meg amit főztél.

2023. jún. 2. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, én nem mondtam, hogy a nagy mellei kellenek. Cukrászdában találkoztunk először és ott láttam először, úgyhogy nem a nagy mellek miatt választottam.
2023. jún. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

23# Mégis folyamatosan erről a testrészéről írsz.

Ergo azt vetted észre, hogy ha kiteszi a melleit az asztalra, akkor már olyan jó nőnek képzeli magát, hogy simán első randin megkérdezheti hogy mi a munkád.

Tehát mégiscsak látod te is az összefüggést, mert azt gondoltad, a nagy mellű csaj megszerzéséhez pénzes pasi kell.

Egyébként értem amit mondasz de továbbra is azt tudom neked tanácsolni, keress egy kevésbé dekoratív nőt aki nem szponzort lát benned.

2023. jún. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy megkérdem! Szeretetből amúgy se élek meg. A másik nem mindegy milyen beosztásb dolgozik, stb...sokat elárul egy emberről és élete nagyrészét a munkája teszi ki.

A másik meg a faszik első kérdései között os ott van a mi a munkád kérdés!

2023. jún. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem azzal van a gondom, hogy megkérdezte mi a munkám. Hanem amikor mondtam hogy mi, utána jött tőle a nem túl intelligens kérdése, na ezzel volt a gondom, semmi mással. És ez egyértelműen a feltételezhető pénzügyi helyzetre vonatkozott tőle. Ezzel az erővel azt is helyénvalónak tartanátok, ha megkérdezné egy nő 10-15 perces beszélgetés után, hogy hány háza van a pasinak, meghogy hol, igaz ?


Tehát mégegyszer : nem a munkám megkérdezése volt a gondom, hanem amik utána jöttek még belőle kérdések.

És ennyi.

2023. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
35%
Én ismerkedésnél, még ha az elsők között is lenne valahol ez a kérdés, akkor sem a legelső helyre tenném. Szerintem egy "Mik a hobbijaid/érdeklődési köreid?" vagy csak simán hogy telt a napod?" Kérdés jobb kezdésnek. Viszont ebből még nehéz leszűrni konkrét dolgot, hogy ezzel kezdett, szerintem ezt még ne tekintsd kizáró oknak. Ha tényleg csak a pénz érdekli, az úgyis ki fog bukni elég hamar..
2023. jún. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

21, nemzetközi cégnek a tulajdonosa vagy?

Legalább gondolkozz már, mielőtt f@szságokat írsz.

2023. jún. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ezt a sok kötekedő commentet, hihetetlenek vagytok, komolyan.

Ami le van írva, az van. Nem kell mögékombinálni semmit.

2023. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

26# válaszoló.

Most akkor válaszoltál a saját kiírt kérdésedre?

😆😆😆

2023. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!