Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn egy csaj első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn egy csaj első kérdése az volt,hogy mi a munkám?! Szerintetek ez mennyire húzós kérdés?

Figyelt kérdés

Van egy társkereső ahol a párba állás után kizárólag a csajoknak van lehetőségük elküldeni az első üzenetet.

Szóval a párba állás után a csaj első üzenete az volt,hogy mi a munkám?

Szerintetek ez mennyire tapintatlan kérdés? Vagy én túlzom el a dolgot?

Ez kb olyan mintha a fizetésemről kérdezgetett volna



2023. máj. 31. 15:58
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
94%
Vmit muszáj kérdezni. Van képed fent?
2023. máj. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sokat megtudok abból, ha megtudom, hogy kinek mi a munkája.

Végzettsége, nagyjából az érdeklődési köre. Azt, hogy van egzisztenciája, fenntartja önmagát.

Nagyjából a műveltségi szintjét is.


Jogos a kérdés. ALAP!

2023. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Neki mi a melója? Csak társalogni akar.
2023. máj. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
5%

2es...Szörén a legjobb lovagolni.

Amúgy full első kérdésnek gáz.

2023. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha társkeresőzök, engem is ez érdekel első körben :D

A többi kérdés, pl. hogy telik a napod és társai rendkívül unalmas és nem is tudok meg semmit az illetőről.

Amit rögtön szeretnék tudni: mit dolgozik, milyen műszakban dolgozik, egyedül lakik-e, van-e gyereke, hol lakik, milyen kapcsolatot keres (egyáltalán egyedülálló-e).

Kb. ezek a legfontosabb beugró kérdések.

2023. máj. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Hú, de durva! Meg merte kérdezni, hogy mivel töltöd az életed egyharmadát? Tényleg jobb, hogy nektek nincs nőtök. Kinek van kedve állandóan egy másik ember komplexusait kezelgetni? Minden mondat előtt azon kell gondolkodni, nehogy véletlenül félreértse, és megbántsam a kis lelkét🤮 Jó lesz nektek Marok Marcsa továbbra is.
2023. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Én személy szerint nem szoktam kérdezni ilyen korán, viszont pl. én is tapasztaltam sokszor, hogy férfiaktól is első kérdésvolt, hogy mi a munkám.

Ez egy tök átlagos kérdés, elvégre nyilván érdekel, ki mire szentel a napjából 8-10 órát, komolyan egyesek itt annyira rettegnek a golddigerektől, hogy már minden kérdésbe hátsó szándékot látnak. Miaz, amit lehet kérdezni? Mit ettél tegnap vacsorára?

2023. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%

Egy kicsit egyetértek a kérdezővel.

A lányok-nők az első 5 kérdésükkel lecheckolják a pasikat, (mondván megéri ez nekem) ? Mert ez az első gondolat.

Az hogy mennyire normális, udvarias, nőtisztelő stb stb, az majd ráér később, igaaaz ?

Nálam kiverte a biztit :

1 randi, ugyanez a kérdése volt.

Én : 22 éve terelgetek egy nemzetközi céget

Ő : csak igazgatod, vagy birtoklod is ?

Én : neem, éjszaka felügyelem (HEHE, portás a marhája)


Na ezek után szépen el is búcsúztam tőle.

Volt még pár hasonló eset az életemben.

Jaaa, egyébként birtoklom, igen, de mi köze hozzá 10 perc után, azért mert leomlottak majdnem a mellei a krémtortára, annyira figyelt :-)

2023. jún. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

"terelgetek egy céget"

Nem is kezdenék ilyen nagyképű idiótával. Akinek a szemei estek a szembeülő hölgy melleire, ugye, mert te meg azokat figyelted. Csak nem jött össze.

2023. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
71%

Sajnos igen, ez egy nagyon fontos kérdés lett, mert mondjuk meg őszintén, ez már egy 80%-ban megmutatja, kivel állunk szemben.

Az, hogy mit dolgozik valaki, milyen munkaidőben, milyen beosztásban, ez kiinduló támpont lehet, hogy van e értelme a folytatásnak.

Nem kifejezetten csak a pénz miatt van ez.

Sokan ragaszkodnak a diplomához, az angol nyelv tudáshoz, a megfelelő szabadidőhöz, inteligenciához, műveltséghez.

Nem mindíg a pénz miatt van ez a kérdés.

Ha nem keresek jól, de diplomám van, művelt vagyok, akkor valószínüleg lesz párom.

Ha rengeteg pénzem van, jól élek, de nincs diplomám, nem vagyok elég művelt, akkor valószínűleg egy nőnek sem fogok kelleni.


Én most ezt látom, kiváncsi vagyok más is így látja e ezt. ??

2023. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!