Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Netes ismerkedéskor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Netes ismerkedéskor amikor találkoztok először vagy 2.randin akkor mindig nappal találkoztok? Ha mondjuk egyik nap este 7,8kor értek rá akkor inkább másnap délelőtt találkoztok nem este? Mindig nyilvános helyen? A randi végéig?

Figyelt kérdés
Nyáron később lesz sötét de 9kor már sötétedik. Ott alszik nálatok(nőnél) első randin a férfi? Vagy inkább első randin még nem? És ha szombat vasárnap is ráértek akkor szombaton este ott alszik? Vagy hogy csináljátok?
2023. júl. 13. 15:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Találkoztam már este, mert gyorsan túl akartunk lenni az első találkozáson. És nem, nem aludtunk együtt, még a másodikon sem.
2023. júl. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én általában délután, estefelé randizom, mert napközben dolgozom. Ha hétvége, akkor sem töltünk először még együtt egy egész napot. Első randin ott aludni? Kizárt, én nem szexpartnert keresek. Az ismerkedésnek a fokozatosság a lényege.
2023. júl. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ráérünk péntek este, hétvégén is.
2023. júl. 13. 17:16
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor egyezzetek meg, hogy mikor lenne jobb.
2023. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ha szombat reggel jön és ő is ráér vasárnap akkor se aludjon ott? Nem itt a városban lakik azért is gondolkodtunk ezen. Nem 5 perc az út haza neki,vonattal jön.
2023. júl. 13. 17:29
 6/14 anonim ***** válasza:

hát nézd, gondolom te vagy a nő. Neked belefér a szex már első randiba? Mi van, ha nem is tetszik? Mert azért az ottalvásban az erősen benne van. Én nem vállalnám be, az biztos. Találkozzatok előtte párszor nyilvános helyen, aztán ha mindketten már ott tartotok, lehet tovább lépni.

hány éves vagy amúgy?

2023. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1 randi elég volt, hogy alapokat leszűrjek. Azt mindig igyekeztem nappal és/vagy forgalmasabb helyen lebonyolítani, olyan szituációt kialakítani amiből könnyen lehet szabadulni. Ottalvás itt még semmiképp nem volt. De másodjára már nem voltak kétségeim, annyira legalábbis biztos nem, hogy ne merjek vele sötétedés után találkozni. Az ottalvás már innen változó volt, hogy mikor esett meg, de jellemzően nem az 1. randinál, és aki esetleg megpróbálta erőltetni ezt, ilyen-olyan indokokra (pl messziről jön, ne kelljen már ezért szállást fizetnie) hivatkozva, azokkal inkább nem is találkoztam. Nálam ez a fajta manipuláció mindig nagyon kiverte a biztosítékot.
2023. júl. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Volt már első randin szex de nem szeretném elkapkodni a dolgokat. Nem szexkapcsolatot keresek. Neki is írtam. 33 éves vagyok.
2023. júl. 13. 17:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor ne is teremts rá lehetőséget, mert ez így eléggé felreertelmezheto
2023. júl. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem "baj" ha első randin van szex de az se ha nincs.
2023. júl. 13. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!