Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésem a nőkhöz szólna....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem a nőkhöz szólna. Randiznátok olyan sráccal, aki drogfüggő, de nem drogozik folyton?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy 2-3 hónapig tiszta vagyok, aztán pár hétig megállás nélkül bulizok. Hónapokig tiszta vagyok mindentől, dolgozok, normális életet élek. Viszont már több nőtől megkaptam, hogy az se fér bele ha pár havonta fogyasztok partydrogokat. Sajnos a mentális függőség fent áll, közel sem észrevehető de sokszor eszembe jut, hogy kellene, de kibirom hónapokig hogy ne csináljam, mert nem akarok lecsúszni. De aztán mennek a technos zavarodások, 3-4 nap ébrenlétek ilyesmi. A kérdés igazából azért lényeges, mert nem tudom elmondjam-e ha jön valaki a képbe. Őszinte akarok lenni, de nem akarom hogy emiatt elítéljenek, meg azt se hogy ez dúrván kitudódjon. Normálisak a barátaim, kultúrált ember vagyok, de nem akarok lemondani a pár havonta esedékes drogozásról.

2023. okt. 1. 18:37
 191/199 anonim ***** válasza:
37%
A kérdező egy beteg elme.
2023. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/199 A kérdező kommentje:
190-es amugy ezt nagyjabol jol megfogalmaztad.
2023. okt. 8. 13:34
 193/199 anonim ***** válasza:
80%

3-4 havonta talán eltudnám viselni, hogy egyszer csinálod, de azt, hogy utána mész hetekig...

Szerinted ezt ki viselné el?

3 havonta eltűnsz hetekig....

Kizáró OK nekem,jóindulattal 3-4 havonta 1x egy este es kesz... Mert nekem szükségem lenne a barátomra.... vagy ilyenkor hetekig hagynád a (barátnőd).. Engem lelkileg nagyon megtudna viselni..

Még ezt is nehezen viselném el megmondom őszinten,de én még nem fogyasztottam semmiféle drogot sem.

Vannak tőled sokkal rosszabbak is ez tény..

De,mind változóak vagyunk biztos találsz olyan nőt,aki akár veled is fogyasztja 3 havonta.

2023. okt. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/199 anonim válasza:
84%

Naja s a leglegebb kérdés hogy drog FÜGGŐ az illető vagy csak drogélvező ..,de ez személyfüggő 120%ban

Volt korszakom amikor hetek teltek el a cuccon masszivan..aztán 1ik naprol a másikra abbahagytam megundorodtam tőle aztán vége

2023. okt. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/199 anonim válasza:
87%

Hát én függő voltam és ez jelentős bajokat okozott. Nem ilyen nem spuri hanem kristály-kokain vagy épp heroin. Szóval lett egy barátnőm akivel össze fogtunk hogy majd sikerülni fog. Hát egyáltalán nem sikerült, sőt a kedves (volt)barátnőm is rákapott a cuccokra, szóval ez a kérdés alap esetben tényleg nem működik. Viszont én kemény drog függő vagyok.

Kérdező veled (amennyit elolvastam) nincs nagy baj. De majd 40 - vagy 50 évesen nem érezheted ezeket az érzéseket se, mert nem bírja már egészségesen a szervezeted.

Ez csak saját korlátozott tudatom eredménye, de már vannak benned a függősére hajlamosító vonások. Ezek pedig olyan (örömérzés/boldogság) élmények amiket másképp nem lehet előérni (részben ezért is okoznak függőséget). Szóval ez tök egyéni tanács, de előbb tervezd el szermentesen az életed - és majd ha úgy alakul jöhet rá a csaj. De mindenkinek magát kell először kiismernie. Ne akarj másnak bajt okozni a saját megoldatlan problémáidból. Ha viszont tévedtem akkor bocsi - és hajrá. Csak én már beleestem egy hasonló csapdába és nagy szenvedésekkel járhat...

2023. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/199 anonim válasza:
86%

Ja és őszintének kell lenned.

"Kerülni kell a bűnt, nem pedig lemosni, s közben a vízben dideregni és meghűlni." Buddha.

Ha már nem tudsz önmagadként indulni, akkor nagyon felejtős az egész. Később nem tudjátok majd egymás kijavítani!

Az igazság hogy a fű elmegy (de káros az is). A szintik 35-40 év után már másképp hatnak. Aki bölcs 30-ig kiszáll :D (Ez nem én vagyok). xD

2023. okt. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/199 anonim válasza:
57%

*Ja most nézem közelébe nem vagyok nő. Ennek ellenére valószínű problémás függő vagyok. Nekem is jobb egyedül, mert így másoknak nem csinálom a bajt. Ez a saját tapasztalatom, láttam a kérdést írtam.

Bocs ha ki offoltam..

2023. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/199 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy 30 éves kor előtt abba kéne hagyni.
2023. okt. 18. 10:43
 199/199 anonim válasza:
62%

Hát figyu én tökéletes peldavagyok arra hogy….:

-ugy 18-19éves koromtol napiszinten speed kokain eki fű haska bélyeg gomba volt a menü napiszinten…(a bélyeg meg a kalap azz inkább heti)de aktivan részesevolt a mindennapjaimnak

Aztán olyan 26-27éves koromban megutáltam a szerek javát olyan szinten hogy a “haveri”kört is leredukáltam rendesen akiknek nehézvolt velem összefutni úgy hogy nem cuccozni akarnak azokat offoltam full

Azóta még a fű ami megmaradt máinapig

De már egészségi céllal amikor nagyon b@sz a hàtfájás akkor tekerek egy spanglit (orvosi recept) ès annyi

Inni is társaságban 2-3sör meg a kötelező koccintós aztán én elvagyo a saját hülyesègemmel bőven

2023. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!