Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vezessem úgy a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem úgy a beszélgetést a lánnyal, hogy ne csak barátság legyen belőle?

Figyelt kérdés
Eddig akár hányszor randiztam valakivel, mindig az lett a vége, hogy friend zone-ba kerültem. Én rontom el? Vagy van vonzalom vagy nincs vagy nekem kell tenni érte? Olyan jókat szoktunk beszélgetni és a végén mindig csak az lesz belőle, hogy csak maradjunk barátok a csaj részéről.
2023. okt. 4. 05:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Meg se hivod randin semmire fogadjunk
2023. okt. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
meghívtam :D
2023. okt. 4. 06:12
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet a csaj nem akar többet??? Kérdezd meg istenem... szerintem ő is érzékeli ,hogy te többet akarsz.
2023. okt. 4. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Legyen egyértelmű, hogy ez randi. Tehát ne úgy hívd el moziba, hogy van egy film amit megnéznél de nincs kedved egyedül menni, hanem hogy van-e kedve randizni veled. Ha nem, akkor hagyhatjátok egymást.
2023. okt. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Viselkedj ferfi modra. A randi legyen kimondva, amikor meghivod. Innen indul minden. A randi meg nem arrol szol, hogy jol erezzetek magatokat, mert azt haverkodasnak hivjak es friendzone lesz belole. Ehelyett igyekezz megismerni ot, mikozben kidomboritod azokat a ferfias tulajdonsagokat, mint magabiztossag, megbizhatosag, stb. A randi kozben pedig az erintesek azok, amik kozvetitik azt, hogy tobbet is szeretnel. Ne ess sose tulzasba, es add onmagad.
2023. okt. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Már megvolt az elso randevu, es olelessel bucsuztunk, csak a tovabbiakban szeretnem jelezni. Vagy minden baratsaggal kezdodik es komolyabb lesz?
2023. okt. 4. 09:03
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A lány a legjobb barátnőivel is jól elbeszélget. Ha nincs flört, szerelmi játék, apró testi érintések, akkor ez marad egy szellemi kapcsolat és az összes többi randin is jól eldiskuráltok majd.
2023. okt. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Pontosan ettől rettegek hogy csak baráti csevej marad és érdekes vagyok neki. Hogyan tudnám szexualizálni meg jelezni hogy többet kéne? Vagy figyeljem a jeleket ő is akarja e?
2023. okt. 4. 10:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapban az van, hogy minden ujabb randi egy megerosites mindket felnek, hogy megvan az erdeklodes. Tehat ha jon a kov randira, az azt jelenti, hogy jo uton jarsz. Viselkedj ferfikent, szervezd a randikat valtozatosra, hogy minel tobb szituacioban lathassatok egymast, mikozben ismerkedtek.
2023. okt. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Érezze hogy udvarolsz, pl menj el hozzá, vidd el, vidd haza… többször/mindig.. legyél vele lovagias, így érzi hogy többet akarsz barátságnál, írj rá random, kérdezz, keresd pl… én ezt a pasitípust sose tudtam fél várról venni, ha normális értékelni fogja a fáradozást.
2023. okt. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!