Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vezessem úgy a beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vezessem úgy a beszélgetést a lánnyal, hogy ne csak barátság legyen belőle?

Figyelt kérdés
Eddig akár hányszor randiztam valakivel, mindig az lett a vége, hogy friend zone-ba kerültem. Én rontom el? Vagy van vonzalom vagy nincs vagy nekem kell tenni érte? Olyan jókat szoktunk beszélgetni és a végén mindig csak az lesz belőle, hogy csak maradjunk barátok a csaj részéről.
2023. okt. 4. 05:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nincs meg a vonzalom, vagy búfelejtő lennél, illetve volt olyan megnyilvánulásod, ami által barátnak döntöttek el.
2023. okt. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod sehogyan, mert ha egyszer nem tetszel, akkor nem tetszel.
2023. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Beszélj mélyebb hangon ne nyáverogj, és húzd ki magad.
2023. okt. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13-as nem ír hülyeséget, fontos a testbeszéd. Legyen egy magabiztos, határozott kiállásod, ne kiskutya, aki kullog utána, hanem szép egyenes tartású férfi legyél.

Apró érintések kellenek, neked kell megtörni a távolságot.


De ha nem tetszel neki külsőre, akkor tök mindegy, ha nincs jó kisugárzásod, akkor hiába fogdosod a karját, vállát, hátát, nem fog belesimulni, hanem elhúzódik.


Amivel még találkoztam párszor, az a szájszag. Moss fogat randi előtt, légy ápolt, hogy kellemes legyen a fizikai közeledben lenni, ne akarjon emiatt elhúzódni.


És a legfontosabb: Legyél játékos, flörtölj vele! Apró kétértelmű mondatok, kis humor. Jelezd felé ilyen módon is, hogy vonzódsz hozzá.

2023. nov. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
23%
Szexualizálni szerintem úgy tudod ha elkezdesz elejtegetni megjegyzéseket hogy jó vagy az ágyban. Akkor kíváncsi lesz. De ne ilyen extrém baromságok hogy popóorálblabla hanem hogy amúgy jó vagy az alap dolgokban.
2023. nov. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!