Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közel 3 hónap online beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 3 hónap online beszélgetés után felvázol 3 lehetséges opciót a személyes találkozás kimenetelére, ez normális?

Figyelt kérdés

Azt hittem, tök jól megvagyunk, de ezek szerint mégsem. Közeleg a személyes találkozás ideje és a férfi, akivel napi szinten kameráztam hónapokon át és a reggeli álmos fejemtől kezdve látta a sport utáni izzadt testemet is, kissé meghökkentő kijelentést tett.

Szerinte az is benne van a pakliban, hogy nem lesz köztünk semmi, de mindezt azért mondja csak, hogy engem “felkészítsen”.

A másik 2 opció a szex kapcsolat és a komoly kapcsolat volt 😂

Én meg azt válaszoltam, pont azért fogunk találkozni, mert van valami már eleve, kialakultak az érzelmek ennyi idő alatt.

De ezek után elment a kedvem az egésztől.

Megértitek?


2023. okt. 27. 15:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
3 hónap csak így ment a kukába xd
2023. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Pedig ő nyomul, hív, ír, minden.
2023. okt. 27. 15:33
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Abban igaza van, hogy amíg személyesen nem találkoztatok, semmi se biztos
2023. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. okt. 27. 15:38
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem komolytalan és lutri, amíg nincs tali. De azt se értem, miért kell hónapokig húzni.
2023. okt. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen minden randinak ez a három kimenetele lehet, tehát nagy hülyeséget nem mondott. Megértelek, mert mi is neten ismerkedtünk meg és nekem is mondott olyanokat a párom, mikor még nem találkoztunk, hogy nem ígérhet semmit és hogy majd meglátjuk, mi lesz. Ezek akkor engem is lelomboztak, mert én sokkal lelkesebb és pozitívabb voltam, de végülis utólag visszagondolva jó volt ez így, mert tényleg semmivel nem bíztatott addig, míg ő maga nem volt biztos a dolgában.
2023. okt. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
95%

Iiiigaza van is meg nem is.


Igen, ha közeledési szándék van két ember között, akkor ezek az opciók.

Szóval ez tök igaz.

De hogy ezt autist amódjára minek így táblázatba tenni és kihangsúlyozni, az elég jó kérdés:D


Nyilván azért találkoztok, mert van egy alapvető szimpátia, de persze ez nem garancia semmire.


Emberünk nemigazán hallott még... emberi kapcsolatokról, spontaneitásról, nem-robotikus kommunikációról:D


Szóval igaza van, de balfsz.


Ez a válasz vagy fel lesz ontozva, vagy le lesz pontozva, esetleg átlagosan lesz értékelve, vagy nem jön rá annyi értékelés, hogy azt kijelezze a rendszer.

2023. okt. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Eddig csak egy-két randim volt online történetből, szinte sosem ismerkedek így.

Szinte mindent tudunk egymásról, de mégis van valami félelme tuti.

Jelenleg nem tartózkodok Magyarországon, hamarosan költözök haza.

2023. okt. 27. 15:53
 9/31 anonim ***** válasza:
66%

Igen amúgy valószínűleg nagyon óvatoskodó. Vagy korábbi sérelemből vagy simán bizalmatlan.. vagy robot:D Azér tmielőtt találkoztok, kérd meg, hogy jelöljön be mindne képet amint keréképár látható:DD

Na, komolyra fordítva, robot alatt érzelmi, szociális fejletlenséget értek. Ami fejleszthető... ha az ember akarja fejleszteni. Hosszú távon egy ilyen emberrel együtt lenni elég macera, de persze simán lehetne egyéb tulajdonságai amik kiegyensúlyozzák.

Minke férfiakat a racionális gondolkodásra kondícionálnak, íg ynem meglepő, hogy sokan beleragadnak az analitikus létbe. Csakhát nem ártana felismerni, mikor kontraproduktív ez:D

2023. okt. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Búcsúzz el tőle.
2023. okt. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!