Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közel 3 hónap online beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 3 hónap online beszélgetés után felvázol 3 lehetséges opciót a személyes találkozás kimenetelére, ez normális?

Figyelt kérdés

Azt hittem, tök jól megvagyunk, de ezek szerint mégsem. Közeleg a személyes találkozás ideje és a férfi, akivel napi szinten kameráztam hónapokon át és a reggeli álmos fejemtől kezdve látta a sport utáni izzadt testemet is, kissé meghökkentő kijelentést tett.

Szerinte az is benne van a pakliban, hogy nem lesz köztünk semmi, de mindezt azért mondja csak, hogy engem “felkészítsen”.

A másik 2 opció a szex kapcsolat és a komoly kapcsolat volt 😂

Én meg azt válaszoltam, pont azért fogunk találkozni, mert van valami már eleve, kialakultak az érzelmek ennyi idő alatt.

De ezek után elment a kedvem az egésztől.

Megértitek?


2023. okt. 27. 15:21
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3 hónap alatt nem lett volna tali már menne a kukába.
2023. okt. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem voltam Magyarországon, de mondjuk kijöhetett volna hozzám …
2023. okt. 27. 19:03
 23/31 anonim ***** válasza:
49%
Egy normális férfi szerintem nem is gondolkozik szexkapcsolatban. Vagy kapcsolat, vagy semmi! 38/F
2023. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

#23

Na végre 🙏🏻

2023. okt. 27. 23:56
 25/31 anonim ***** válasza:
Van baj nála a toronyban. Nem is kicsi.
2023. nov. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
51%

23-as: Miért is lenne ezzel gond? Nő is gondolkozhat szexkapcsolatban, nem ez határozza meg, ki normális, ki nem. Annyi, hogy ezt le kell tisztázni az ismerkedés elején, és nem húzni annak az idejét, aki csak komolyban gondolkodik.

Kérdező, te pl., amikor felvázolta a lehetőségeket, miért nem mondtad, hogy neked a szexkapcsolat felejtős? Amúgy azóta találkoztatok már, vagy még mindig csak online „szerelem” van?

2023. nov. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

#26

Ő akart mindenáron “komoly kapcsolatot” az elejétől, persze ezt fenntartásokkal kezeltem.

Én semmilyet nem akartam, persze sikerült belezúgnom végül.

De sosem éreztem azt, hogy udvarolna vagy valóban érdeklődne, szerintem nem én voltam neki az egyetlen, emiatt elmélyülni sem tudott a történet.

Megdöbbentő volt, hogy felmerült neki a nem lesz semmi köztünk verzió. A vége felé pedig emiatt annyit veszekedtünk online, hogy nem került sor semmilyen találkozásra :(

2023. nov. 2. 12:22
 28/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, de az irreális elvárás volt, hogy online elmélyüljön… Oké, távol voltál/vagy, de miért vársz érzelmeket a távolból, csak azért, mert neked vannak? Az emberek zöme úgy működik, hogy kell a hús-vér kapcsolat.
2023. nov. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

#28

Köszönöm a válaszaidat.


Nála is kialakult az érzelmi kötődés, mondta.

Biztos vagyok benne, hogy működött volna a kémia, de már azt éreztem, nem is tetszem neki egyáltalán, ezért vázol opciókat.

Amúgy sajnálom az egészet, hogy csúnyán lett vége.

2023. nov. 2. 12:40
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, szerintem azért még ne temesd ezt a kialakult helyzetet.

Szerintem megérné megnézni élőben is hogy mi a helyzet. Van egy csomó tényező, ami online egyszerűen nem tud átjönni. És a legtöbb embernél tényleg a hús vér dolgok döntenek, ritka típus ahol maga a lélek annyira felülírna bármi mást. Meg aztán lehet amit veszekedésnek érzel most épp, az is csak kisebb vita, és neki másképp jött át ha pl megkérdezed. Sose tudni. Én ennyi idő után, főleg ha minden klappol, adnék esélyt az élőnek is mindenképp. Ég és föld tud lenni a különbség ingerekben és intenzitásban.

2023. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!