Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Közel 3 hónap online beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közel 3 hónap online beszélgetés után felvázol 3 lehetséges opciót a személyes találkozás kimenetelére, ez normális?

Figyelt kérdés

Azt hittem, tök jól megvagyunk, de ezek szerint mégsem. Közeleg a személyes találkozás ideje és a férfi, akivel napi szinten kameráztam hónapokon át és a reggeli álmos fejemtől kezdve látta a sport utáni izzadt testemet is, kissé meghökkentő kijelentést tett.

Szerinte az is benne van a pakliban, hogy nem lesz köztünk semmi, de mindezt azért mondja csak, hogy engem “felkészítsen”.

A másik 2 opció a szex kapcsolat és a komoly kapcsolat volt 😂

Én meg azt válaszoltam, pont azért fogunk találkozni, mert van valami már eleve, kialakultak az érzelmek ennyi idő alatt.

De ezek után elment a kedvem az egésztől.

Megértitek?


2023. okt. 27. 15:21
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Szerintem meg simán szex kapcsolatra ment ki az egész, eddig csak puhított, sok energiát sem tett bele azért.
2023. okt. 27. 16:01
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
7-es: Oké, nem kellett volna ragozni, hogy lehet, hogy nem is lesz semmi, de ahogy írtam, nekem az a fura, aki már készpénznek veszi személyes tali nélkül, hogy ebből kapcsolat vagy akármi lesz. Nagyon fontos a személyes benyomás, és ez nem pótolja azt, hogy de látott már videón kócosan, fáradtan stb.
2023. okt. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem meg simán szex kapcsolatra ment ki az egész, eddig csak puhított, sok energiát sem tett bele azért."


Ha azt írod, hogy sok energiát nem tett bele, ezt érzed, akkor valójában esélyes, hogy ilyen féle kapcsolatra gondol.

De, ha te komolyat akarsz, akkor minek találkozol vele egyáltalán?

2023. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért nem szexcseteltél vele, mert vannak olyanok akiknek csak az kellene hogy legyen mire este ki.... Aki nem akar találkozni 1-2 hét után, az általában ilyen szerintem.
2023. okt. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
Dehogy szexcseteltem, nekem ez nem fér bele, viszont ő benne lett volna mindvégig, csak én egyértelművé tettem, hogy nem.
2023. okt. 27. 17:08
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldalon voltam, személyesen egy nagy nulla volt a kémia a másik felől. El nem lehet mondani mennyire szar helyzet az.
2023. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező én nem vennék rá mérget, hogy nincs más is, akivel chatelget...


Egyébként, ha nem tett bele sok energiát, akkor miért foglalkoztál vele?

2023. okt. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

#17

Te miből gondolod?

Amúgy szerintem is gyanús.

2023. okt. 27. 18:36
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Abból, hogy nem lett volna ellenére a szexchat.

Mivel te nem mentél bele, így lehet mással élte ki ezt az igényét.

2023. okt. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

#19

Na, összeáll a kép.

2 Facebook profilja van, ez már önmagában is érdekes.

Az egyiken pár kivétellel csak nők vannak, kb. 100 …

2023. okt. 27. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!