Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ti megnézitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti megnézitek egy férfi óráját az első randin? Számít nektek, hogy milyen óra van egy férfin?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 22:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán érdekel, úgy, ahogy egyetlen vagyontárgy sem. Legyen udvarias, normális, lehessen vele beszélgetni.
2023. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2023. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Annyi hogy okosórát hordó emberhez szerintem nem sok közöm lenne. Nagyon más világ.
2023. nov. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
94%

Még ha meg is akarnám nézni, nem értek hozzá. Biztos van olyan óra ami drágának tűnik egy laikusnak de közbe meg nem is az, és fordítva ugyan ez.

Meg azért biztos él a világon olyan dollármilliárdos aki rájött, hogy a telefonon is látja az időt és nincs is rajta óra mindennap, meg olyan gazdag ember is lehet, aki azért hord egy olcsóbb órát mert még régebben egy számára kedves embertől kapta.

2023. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 Kitana. ***** válasza:
93%
Nem, az Apple Watchon kívül fel sem ismerek semmilyen órát. (Ha valami kínait hord, azt meg maximum a menüből, nem ránézésre.) Sosem hordtam semmilyen órát és nem is érdekeltek, amíg ez nem tetszett meg. Felőlem az van vagy nincs a másik karján, ami neki jó. Anyagi helyzetre pláne nem következtetnék belőle, mert még ha laikus szinten is értenék hozzá, ma már mindenből tudnak majdnem ugyanolyan koppintást csinálni.
2023. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Tök jó lenne olyan, akinek van stílusa, és ahhoz illő órát hord, nem ilyen faaszméregetőset.


Mikor alsós voltam, akkor kaptam életem első karóráját, fehér volt a szíja, a számlapja, és egy pici fekete pók ment körbe másodperc mutatóként. Iszonyat menő volt. De volt ebayről 700 forintért rendelt lila, szegecses órám, aminek egy csomó pántja volt, mint egy bőrkarkötő, most meg egy pasztel rózsaszín Swatch órám van, aminek a számlapja teljesen átlátszik, minden csavar, fogas, bizbasz látható.


Na az ilyenek feltűnnek. Ha valakinek van egy fekete vagy aranyszínű órája, az teljesen mindegy, hogy drága vagy kínais, nem feltűnő, nem egyedi. (És nem hiszem el, hogy mindenkinek tetszik.)

2023. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Nem értek az órákhoz. De a kezek fontosak, ne legyen igénytelen, koszos stb.
2023. nov. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2023. nov. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
Nem számít, én se értek hozzájuk. A nagy óravillantós lenne az visszataszító is lenne nekem.
2023. nov. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%
Abszolút nem.
2023. nov. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!