Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/nők, ti megnézitek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti megnézitek egy férfi óráját az első randin? Számít nektek, hogy milyen óra van egy férfin?

Figyelt kérdés

2023. nov. 15. 22:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
74%

"Lenyeg,h hordjon orat. Aki nem hord azzal baj van. Az munkanelkuli nyplopo v a szulei tartjak el pl."


Akkor szerencsére diplomás mérnökként azért tudtam a hozzád hasonlókat elkerülni, mert nem hordok órát. Tudtam én, hogy jó döntés ez. :D

2023. nov. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem is ertenek hozza ... a 2 ezer es 200 ezres kozt sem tud kulonbbseget tenni.
2023. nov. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri el az ingerköszöbömet.
2023. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

21-es, aki mérnök, az diplomás. Miért kell duplikálni? Vagy szereted kihangsúlyozni? Esetleg ez egy komplexus?

Én is az vagyok, de így soha nem használnám.

2023. nov. 17. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
#24 Ez nem feltétlenül igaz. Kaphatsz mérnöki pozíciót diploma nélkül is. Erre azért vannak példák...
2023. nov. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen, Bangladesben számos példa van erre.
2023. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
0%

25. Aha..., ilyeneket én is hallok, hogy lenyomja valaki, hogy IT szaGértő, de nincs papírja, csak akkora ász.

Én láttam a Vészhelyzet összes részét, és a jogsihoz van elsősegély tanfolyamom. Be adjam az önéletrajzomat a helyi kórháznak...vagy a mentőknek?



Kérdező.: Itt a Gyakorin mindig előjön az, hogy nem ismerik a kocsi, óra, telefon,... márkákat, miközben hidd el, pontosan ismerik. és beáraznak ez alapján. És amint beáraznak, ott már el is dőlt, hogy szétteszik-e a lábukat vagy sem. Jó, azt aláírom, hogy sok óramárkát nem ismernek, de a komolyabbakat, azokat nagyon is. Rolex, Omega, Panerai, Tag Heuer, JLC, Cartier, Tudor,...ezek megvannak nekik is, főleg, hogy sok női magazin is reklámozza őket.

2023. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem kifejezetten. Ha észreveszem, akkor pluszpont, ha ízléses az óra és illik a szereléshez, negatív, ha nem (pl. csicsás fukszos-strasszköves órák; olyan, ami nagyon nem illik a ruhához vagy az alkalomhoz; félig leszakadt pánt).
2023. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Akinek letisztult az oltozeke nem 20 fele marka jelzes rajta 200%-os zoomba na azok a normalis emberek.
2023. nov. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!