Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg fura, hogy nem adtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg fura, hogy nem adtam oda még magam?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtünk meg, körülbelül 2 hete találkozgatunk. Én most úgy érzem, hogy nem akarom elkapkodni a dolgokat, inkább ismerjük meg egymást és úgy szexeljünk, ne csak így ismeretlenül. Vannak már próbálkozásai ezirányban, de végül is nem erőlteti a dolgot csak látom rajta, hogy nem lenne már ellenére. Szerintetek jól teszem hogy inkább lassabb tempóra de biztosra kapcsoltam?
2023. nov. 16. 07:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
73%

"naponta többször elmondta, hogy csináljunk valamit pl orál kézimunka, meg hogy csak akkor tesz meg nekem valamit ha mutatok neki most olyat amit még nem látott"


Ezt még olvasni is gyomorforgató. Férfiként sosem értettem, hogy hogy bánnak egyesek azzal, akit elvileg "szeretnek". Mondjuk a lányokban sem értem sokszor, hogy ezt vagy azt hogyan tűrhetnek. (- Nem vagyok feminista, és ti se legyetek azok, de ezekből a dolgokból le lehet szűrni, hogy mennyi értéke van egy "pasinak", és mennyire szeret igazán titeket. Az ilyen éretlen, megfelelelési kényszeres, agyát a gatyájában hordó sihedereket nyugodtan útba lehet igazítani.)

2023. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A mai mindenki mindenkivel lefekszik valóban furcsa. De attól te neked még nem kell a mai mindenki mindenkivel lefekszik fajta életmódot követni. Ha nem tetszik akkor keress inkább mást. Szerintem ez a pasi csak megakar fektetni úgyis. Amint sikerül neki (egyszer/többször) rád un és dob
2023. nov. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!