Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nálam akar talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nálam akar talalkozni először?

Figyelt kérdés

Első találka lenne de ezt most.nagyon furcsállom.

Nem az h üljünk be valahova vagy engem hív át vagy bármi, egyből nálam....nem akar ő semmit stb....

Na lehet velem van a baj de senkit nem enged gél elsőre ha rendőr, tűzoltó, orvos akármi...én gondolkozom rosszul ? N31


2023. nov. 21. 10:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Jol gondolkozol, be ne engedd. Ez mar gyanus, tiltsd le es felejtsd otel.
2023. nov. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez hatalmas redflag...
2023. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Nekem akkor is mondta csávó hogy menjünk át hozzám amikor tudta hogy a szüleimmel laktam akkor még :D


Ezek csak dugni akarnak semmi mást, csak tudják, hogy értelmes nő nem fogja egyből azt mondani a "de megb.asználak"ra hogy oké gyere, ezét elhiteti veled hogy ismerkedni akar, beszélget veled egy-két napot és amikor elhiszed hogy komolyat akar megdug és soha többet nem látod... Senkit ne engedj fel magadhoz hacsak nem egyéjszakást akarsz de szerintem akkor is jobb a másik lakásán lenni :D

2023. nov. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen ,teljesen ugyan ezen gondolkozom én is ....jolvan akkor nem velem van a baj
2023. nov. 21. 10:09
 5/29 anonim ***** válasza:
28%

Én 2 nővel is találkoztam úgy, hogy hozzájuk mentem először egy-egy hétvégére. Bár 100km+ volt a távolság és ők hívtak magukhoz.


De ha ő erőlteti ezt, akkor esélyes, hogy akar is valamit, főleg ha eleve közel vagytok egymáshoz. Lehet, hogy van valakije és nem akarja, hogy együtt lássanak titeket az utcán?

2023. nov. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Pár házzal arrébb lakik tőlem max legyen 2 utca....nekem itt valami gyanús.
2023. nov. 21. 10:12
 7/29 anonim ***** válasza:
98%

Ahha

Elmondom neked, hogy csak meg akar dugni. Es valoshinuleg hazas. Nála gondolom azért nem lehet, mert ujitják a lakását. Eltaláltam? 😇

2023. nov. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Elvileg elvalt ....na most hogy is kéne ki puhatoloznom pontosan h mi is a helyzet e téren h ne tudjon hazudni?!?! Ez idegesit leginkább
2023. nov. 21. 10:19
 9/29 anonim ***** válasza:

Nálam ez volt az előző kapcsolatomban. Odajött, befeküdt az ágyamba, és már otthon is érezte magát. Egyéjszakásnak indult, 5 évig voltunk együtt.

De az tipikus agyelborulás volt. Nem tenném többet.

N

2023. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
#7es Igen, ez elég valószínű...
2023. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!