Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nálam akar talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nálam akar talalkozni először?

Figyelt kérdés

Első találka lenne de ezt most.nagyon furcsállom.

Nem az h üljünk be valahova vagy engem hív át vagy bármi, egyből nálam....nem akar ő semmit stb....

Na lehet velem van a baj de senkit nem enged gél elsőre ha rendőr, tűzoltó, orvos akármi...én gondolkozom rosszul ? N31


2023. nov. 21. 10:02
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar, amiből nem mondom hogy nem sülhet ki komoly, DE én nem vinném haza. Annyit válaszolnék hogy nincs első randi a lakásomon, ugyanígy nem létezik éjjeli randi sem nálam. Nyilván van aki ezek után is csak dugni akar, de ezekből nem engedek
2023. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

8

Ha van ismerősöd hivatalban, ők meg tudják nézni. DE!!!! ne kevered bajba az illetőt, tehat ha.megtudod, és nős (ami 99%) akkor kuka

2023. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
8: Kérdezd meg a feleséget!
2023. nov. 22. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Azért arra elég sok árulkodó jel van, ha állításával ellentétben valaki mégsem vált el. Például ha esténként nem chatel és telefonál, csak napközben. Vagy rendszeresen kibújik a hétvégi találkozók elől valami indokkal.
2023. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
24: Nem biztos. Anyukámmal 20 évig együtt élt egy nős férfi.
2023. nov. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
#25 Ezt csak úgy tudom elképzelni, mint ahogy a volt kolléganőm apja csinálta. Kamionos volt és havi egy alkalommal jött haza. Már felnőttek voltak kolléganőmék a testvérével, mikor kiderült, hogy az apjuknak külföldön is van egy családja, ahol ugyanakkora gyerekei vannak, mint ők.
2023. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Üljetek be egy kávézóba vagy hasonlóba a környéken.

Ha nem egyedülálló, akkor ezt biztosan próbálja majd kerülni, nehogy meglássanak.


Amúgy meg nyugodtan mondd meg neki, hogy ez neked túl gyors. Nem veszthetsz semmit vele.

2023. nov. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Huhh, most eszembe jutott egy volt kolléganőm, akit iszonyat pofátlan módon csalt a férje. Egy kisvárosról van szó, a kollegina a második gyerekükkel volt várandós, amikor a férjét megláttam egy fiatal lánnyal a központi kávézóban, félreérthetetlen szituációban. (Nem mondtam el neki, nem is volt rá szükség, mert nyílt titok volt, hogy mit csinál) Azóta már el is váltak, mert apuci szerelmes lett, kollegina meg ott maradt a két gyerekkel egyedül.
2023. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
26: Nem kamionos.:)
2023. nov. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!