Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nálam akar talalkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nálam akar talalkozni először?

Figyelt kérdés

Első találka lenne de ezt most.nagyon furcsállom.

Nem az h üljünk be valahova vagy engem hív át vagy bármi, egyből nálam....nem akar ő semmit stb....

Na lehet velem van a baj de senkit nem enged gél elsőre ha rendőr, tűzoltó, orvos akármi...én gondolkozom rosszul ? N31


2023. nov. 21. 10:02
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nen kell puhatolózni. Hagyni kell a francba. Nekem amikor ilyen udvarlóm volt, azért akart ő jönni mert csak egy ágyat bérelt a kollégájánál. Oda nem tudott hívni mert még a konyhát se használhatta. Más ilyen pasi egyértelműen nem egyedülálló volt.
2023. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
94%

1. Tuti hogy dugni akar


2 Vagy együtt él valakivel, vagy egy lepratelep a lakása

2023. nov. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Be ne engedd, nem normális az ilyen, legalábbis nagyon gyanús. Ne foglalkozz vele.
2023. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egyszerűen nemet. Ha nem akar elmenni kávézni vagy bármilyen más nyilvános helyre menni, akkor köszönj el tőle.
2023. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%

Mi az első két randin sétáltunk, a harmadik randin felajánlott a párom, hogy hazahoz autóval, hogy ne kelljen buszoznom. Mivel nem tudta a címemet, ezért két utcával arrébb mondtam neki, hogy megjöttünk, elköszöntem és kiszálltam 😀 A negyedik randin már felhívtam magamhoz.


Nyolc éve vagyunk együtt és mai napig emlegeti, de mindig azt mondja, hogy tökre tetszik neki, hogy ilyen óvatos voltam, mert ebből is az jött le neki, hogy nem hívtam fel magamhoz minden jöttmentet.

2023. nov. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

"én gondolkozom rosszul?"

Miért kételkedsz magadban?

Semmibe ne menj bele, amit nem akarsz, ami neked gyanús, vagy nem tűnik jónak a számodra.

Fura, de még az is eszembe jutott, hogy körül akar nézni nálad, esetleg nem is egyedül jönne. Szóval semmiképp. Már amikor szóba került, és nem akartad, rögtön nemet mondhattál volna.

2023. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"senkit nem enged gél elsőre"


Ez mi akart lenni?


Ismeritek egymást régóta?

2023. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
0%

"ebből is az jött le neki, hogy nem hívtam fel magamhoz minden jöttmentet"


Fura, hogy ez neked pozitív.

2023. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
#18 Igen, pozitív. Miért ne lenne az? Neked szimpatikus lenne, ha akivel ismerkedsz, előtted mindenkit felhívott magához már első randira? Az én párom ennek örült, mert azt mondta, látszik, hogy megfontolt vagyok.
2023. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami erőszakoló, vagy szatír.

Szerintem ne engedd fel!

33/F

2023. nov. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!