Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy férfi kb 2 napig direkt nem ír?

Figyelt kérdés
Egyébként jókat csevegünk. Olyankor küld magáról és a munkahelyéről fotókat, mesél. Ha en nem írok akkor ő pár napig nem. Aztán megint csevegés. Direkt nem ír? Bizonytalan? Én fújom fel? Én vagyok naív? Vagy ő csak ilyen?
nov. 23. 14:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Azt még hozzá tenném volt mikor közöltem ezzel bánt, és olyankor bocsánatot kér, teper. Ez jó pár alkalommal előfordult. Akkor meg hirtelen kellek. Volt hogy reggel cseteltünk, aztán este elbúcsúzott miért nem írtam. Írtam vártam a válaszod, ő meg az enyém. Olyan fura
nov. 23. 14:25
 2/23 anonim ***** válasza:
12%
Az nem merül fel, hogy elfoglalt, a valóságban él, és nem az emailcímében?
nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
67%
Velem is csinálták ezt. Mondjuk én nem pörögtem rá mert nálam is van hogy nem írok napokig mert fáradt vagyok sok a dolgom csak a fontos embereknek írok egy egy egyszavas választ (anyám, tesóm) de olyannak akivel sokat szoktunk beszélni nem írok ilyen futtában. Nem is tudnék egy egy szóval válaszolni így nem teszem.
nov. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Van valami hülyeség ami terjed a csajozni kívánó férfiak körében. A trükkjük az, hogy jól elbeszélgetnek a nővel pár napig, majd egy teljes napra eltűnnek, akkor se írnak vissza, ha a nő keresi őket. Szerintük ez azért jó, mert akkor a nőnek jobban kell, mert nem könnyen elérhető. Nos nálam ez nem jönne be, igénylem és elvárom a rendes mennyiségű beszélgetést minden egyes nap. Lehet ez áll a háttérben.
nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
De úgy tűnik el, hogy az utolsó üzenetemre nem válaszol. Aztán hirtelen a semmiből felbukkan mintha akkor nem írtam volna semmit.
nov. 23. 14:43
 6/23 anonim ***** válasza:
89%
Egy nap nem a világ vége. De ha játszmázik észre lehet venni. Akkor nyugodtan lepattinthatod, bár most is ha neked nem fér bele.
nov. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

6

Több mint egy nap. Nem akarok egész nap írogatni vele, neki. Ezt közöltem is. Nekem is vannak foglalt, dolgos napjaim, de nem tudnék nem írni egy két szót 2 napig. Pl legyen szép napod. Vagy ez a mai világban gáz?

nov. 23. 15:05
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Játszik veled, én se írnék neki pár napig aztán néha visszaírni, néha nem aztán megmondanám levelezek mással is ismerkedés miatt. (Valószínűleg ő is)
nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom miért írtam egy napot. Olvastam, hogy kettő. Bocsi. Attól még, hogy te vagy én vagy a harmadik "elvárja" hogy írjon napról napra legalább egy betűt attól még a negyedik nem úgy érzi, mert dolga van, mert nem tartozik neked semmivel, mert nem tart ott ahol te vagy eleve bunkó.

Egyszerűen ha nem tetszik a viselkedése akármi is vezérli tiltsd le, vagy búcsúzz el tőle és aztán tiltsd le ha szeretnéd.

nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

9


Ő... ezt a bunkó dolgot nem értem. Nem veszem magamra, csak nem értem.

nov. 23. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!