Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan hogy egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy férfi kb 2 napig direkt nem ír?

Figyelt kérdés
Egyébként jókat csevegünk. Olyankor küld magáról és a munkahelyéről fotókat, mesél. Ha en nem írok akkor ő pár napig nem. Aztán megint csevegés. Direkt nem ír? Bizonytalan? Én fújom fel? Én vagyok naív? Vagy ő csak ilyen?
2023. nov. 23. 14:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
72%
Mit nem értesz🤌 Van másik nő is, ennyire egyszerű…
2023. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
80%
Talonban tart.
2023. nov. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Úgy látom valakivel így kell tegyek. Minden nap raírok. De még kell állnom, hogy nem ên írok. Nagyon fontos dologban ígért segítséget. Azt tudom, hogy ezt befogja tartani. De azt nem tudom eldönteni, hogy ez barátságnál nem lehet több vagy Ő is eltudna többet képzelni.
2023. nov. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

11


Értem. De nem érezném én magamat pont emiatt bunkónak😃

2023. nov. 23. 15:41
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Eleve komolytalan, aki ismerkedesbe kezd akkor, amikor eppen nagyon elfoglalt es 7/24 dolgozik, hogy 1 mondatra se fussa neki. Jatszik veled, talonban tart.
2023. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
86%

"Ha en nem írok akkor ő pár napig nem."


Én nem tudom hogyan lehetne ettől nyilvánvalóbb a szitu komolyan. Nem érdekled olyan szinten. Akkor miért meglepő, hogy nem írt 2 napja?

2023. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

16

Mint írtam jókat csevegünk, sok képet küld, olyankor nem úgy tűnik mintha nem érdekelné az egesz. Ezért.

2023. nov. 23. 17:25
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Mi a jobb? Ha idomít, mint egy kiskutyát, vagy, ha talonban tart? Végeredményben nem érdekled.
2023. nov. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igen, vannak ilyen pasijátszmák.

Ha élvezed ezt a hullámvasutat, akkor csináld. De ebből egészséges, őszinte párkapcsolat sosem lesz.

2023. nov. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Most kezdtem el újra ismerkedni és aki komolyabban megfogott, annak válaszolok azonnal, aki meg a 'többedik' a sorban, annak lehet csak 1-2 nap után, de akkor ahogy te is írtad 'jól elvagyunk'. Sajnos így megy ez manapság, nem lehet mindent egy lapra feltenni. Valószínűleg te is sokadik van a sorban, nem kéne eltűrnöd.
2023. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!