Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy srác akivel már több mint egy hete beszélgetek. Hétfőn szóba került hogy most hétvégén találkoznánk. De azóta semmi konkrét időpont nem került szóba és nem irt azzal kapcsolatban hogy akkor melyik nap legyen és már péntek van. Nem tudom hogy mit csináljak. Hogyan lehetne célozni rá vagy hogy vegyem rá hogy mondjon egy időpontot és megbeszéljük végre a randi időpontját?

nov. 24. 09:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért beszélget, meg küld képet, mert ilyenek a pasik is meg a nők is. Ennyire egyszerű.Unatkoznak.Meg élvezik, hogy valakinek tetszenek.Szép lassan úgy is lekopik, ha lesz jobb vagy ráun az egészre.
nov. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Oké, de pontosan mit beszéltetek hétfőn? Megkérdezte, hogy ráérsz-e a hétvégén valamelyik nap, mondtad, hogy igen, és aztán témaváltás? Mondjuk, ezek ismerete nélkül is egyetértek a 7-essel.
nov. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Grizesteszta ***** válasza:
100%
Szerintem sem akarja ő ezt a randit, de 'elvan veled' online. Én a helyedben kiugratnám a nyulat a bokorból: egyenesen rákérdeznék, hogy akkor mikor találkozunk a hétvégén, ahogyan hétfőn megbeszéltük? És a választól tenném függővé a többit: vagy lesz randi( személyes benyomásom határozza meg a többit), vagy lesz értelmes magyarázat( azért nem hoztam szóba, mert... -adok neki még egy hetet) vagy hablaty.( tiltom). Nem érdemes tovább húzni, mert most az a benyomásom, hogy téged jobban érdekel, és ez nagyon veszélyes szitukhoz vezethet, nagyon kiszolgáltatottá válhatsz érzelmileg.
nov. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én dobtam a srácot.

Ugyanez volt a szitu.

Annyira nem tisztel, mint egy fodrászt vagy egy munkatársat...

nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

3: Ő meg minden nap felhívott (hétfőn, kedden, szerdán), hogy beszélgessünk 20 percet és hogy elmondja, hogy még mindig nem tudja, hánykor fog ráérni pénteken.

Mikor csüt. este 10-ig nem jelentkezett sehogy, elküldtem a fenébe.

nov. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#14!

Mit dobtál mikor egy randin sem voltatok? Azt írod ugyanez volt veled is. Úgy nem lehet szakítani ha egyszer sem találkoztok 😂😂😂😂

Hihetőbbet írj.

nov. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

16: Ismertük egymást 15 éve mikor elhatároztuk, hogy együtt fogunk járni.

Voltunk már randin is ezután.

nov. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!