Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én érzem úgy, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a nők jelenleg már sokkal racionálisabbak a férfiaknál?

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre, hogy a férfiak sokkal inkább ösztönösen hoznak döntéseket, vagy érzelmi alapon. Ha valaki tetszik nekik,vonzódnak hozzá, az lehet egy csomó dologban ellentétes világnézetű,vagy jövőképű nő, az őket nem zavarja,úgy érzik ettől még működhet bármi, még ha reálisan nézve erre nem feltétlen olyan nagy az esély.


Ezzel szemben nők sok esetben teljesen hideg fejjel,racionálisan simán visszautasítanak olyan férfiakat,akikhez amúgy vonzódnak, de valamilyen racionális érv miatt nem látják vele a közös jövőt elég jónak.

Egy nőnek sokszor elég ha hall egy szexista viccet a férfitól, vagy egy olyan kijelentést, hogy ő elégedett valami egyszerű munkájával és nem akar többet, és máris off a pali.


Nyilván nem mindenkire igaz,de valahogy ezt a mintázatot figyeltem meg a környezetemben évek alatt. Több olyan férfit látok, aki jól elvan olyan nővel,akivel szinte teljesen mások a céljaik,de mivel érzelmileg nagyon kötődik hozzá ezért nem zavarja.

Illetve sok olyan nőt látok, aki nincs oda meg vissza a párjáért,de logikusan nézve pont összeillenek,és pont hasonló mentalitásuk van,egyetértés van közöttük, és tudatosan ilyen partnert keresnek maguk mellé.

Ja és persze számtalan egyedülálló nyavalygó férfit, akik azon panaszkodnak,h a nők túl sok konkrét elvárással jönnek,aminek nem tudnak/nem akarnak megfelelni, meg számtalan nyavalygó egyedülálló nőt, akik ki vannak akadva ,hogy a férfiak többségében komolytalanok,akikkel nem lehet közös jövőt tervezni.



nov. 28. 00:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%

"Egy nőnek sokszor elég ha hall egy szexista viccet a férfitól, vagy egy olyan kijelentést, hogy ő elégedett valami egyszerű munkájával és nem akar többet, és máris off a pali."


Szerintem ez nem racionalitás. Legalábbis engem a szexista vicc érzelmileg érint rosszul, és onnan jön az értelem, hogy nem illünk össze. Nekem tört már össze a szívem, mikor a tökéletes pasi annyiban hibádzott, hogy gyereket akart. Az, hogy tudom az esszemmel, hogy valami nem működne, nem jelenti azt, hogy nem fáj.

nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 polarbeer ***** válasza:
68%

Pasiként azt tudom mondani, hogy hiába tetszik nagyon egy nő, amennyiben full értékrendbeli különbségeink vannak közöttünk, én biztosan nem jövök vele össze.

Max szexkapcsolat!


Pár ilyen dolog, ami engem zavar, és azonnali red flag: függőségek (alkohol, cigi, drog, gyógyszer), hitelkártya, tudomány v. oltástagadó, ezotéria-homeopátia-horoszkóp bullshitben hívő.


Ezek közül akár egy is izomból off, mint párkapcsolat.

Nyilván csomó más is lehet, ami nem tetszik a másik emberben, de amúgy kompromisszumkész vagyok, beszéljük meg. Csomó emberi hiba, ami más pasinak zavaró, nekem abszolút nem para, sőt, csomószor aranyos.


Az meg, h párkapcsolatnak hazudjak egy szexkapcsolatot, az nettó gerinctelenség. Inkább ne d*gjam meg, de nem fogom átverni!


31/F

nov. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
Hitelkártya?
nov. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 polarbeer ***** válasza:
74%

#3-asnak:


Igen, hitelkártya. Nekem kizáró ok a kapcsolatban a havi szinten többször használt hitelkártya.

A pénzügyi tudatosság totális hiánya, ami nagyon káros minden szempontból!

Nem arról beszélek nyilván, ha évente 1-2X veszel vmi nagy értékű cuccot, és hitelkártyával fizetsz, h kihasználd a kezdezményt. Hanem az, ha havi 300-at keresel, de 400-at költesz, mert van 100k hitelkereted.


Októberben randiztam egy ilyen lánnyal (tőle a 300 és 400-as számok). Ha csak ez lett volna az egyetlen red flag, még lehet, megpróbálom, de több tényező is amellett szól, h hagyjam.


2-es voltam

nov. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
(Értem. Nekem nincsenek ilyen tapasztalataim, de fura, hogy hogy jön fel ilyen téma randin. Annyit tudok, hogy egyik munkatársamnak van, ő a férjével baromi sokat utazik, és mesélte, hogy nem minden országban fogadnak el bankkártyát autóbérléshez, csak hitelkártyát.)
nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 polarbeer ***** válasza:
87%

Nem első randi volt, hanem 2., ami elég hosszúra sikerült. Szex is volt, ott is aludtam. Másnap laza napunk volt mindkettőnknek, és már elég lazán beszélgettünk, mert addigra egyértelmű volt, h ebből nem lesz több. Akkor említette a hitelkártyát, bútort vett, akkor hozta szóba, h esélytelen volt, h másképp kifizesse. Gyakorlatilag a csaj a bank pénzén él hónapról hónapra, és a hatalmas kamatokat görgeti előre.


Nyilván ha ilyen speciális eset van, hogy külföldi autóbérlés, az full más. Magyarósi Csaba videójában én is hallottam, h Amerikában pl így van, ahogy mondod.


2-es, 4-es voltam

nov. 28. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
14%
Hm, én inkább azt látom, nők jönnek össze rendszeresen olyan pasikkal, akik igazából nem illenek hozzájuk világképben, jövőképben, de a nő úgy van vele, hogy a pasi jól néz ki vagy van dumája, pénze, melyik nő mire gerjed, a többit meg majd kiveri szerencsétlen csávóból. Aztán a kapcsolat persze csupa veszekedés meg konfliktus, mert a csaj nyomorítja a pasit, hogy változzon meg. Ezt bírják pár évig, rossz esetben 10-20 évig is akár, aztán szét.
nov. 28. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%

Sok pasinak a kapcsolat még mindig csak annyit jelent, hogy van egy fix punci. Ha elég jól néz ki az bőven elég, semmi mást nem néz. Ugyanis nem tervez vele családot, közös jövőt, nincs igénye közös programokra. Az persze nem gond, ha szex után elmosogat meg kitakarít, de erre is bárki képes, tehát nem kell szelektálni.

Ellenben egy nő legtöbbször komoly kapcsolatot keres, amihez sokkal több ponton kell egyezni. Sokkal inkább vágyik társra, "barátságra", szerelemre, mint szexre. Igazság szerint egy nőnek a jó szexhez is sokkal több kell, mint hogy a pasi jól néz ki.

Akinek annyi az igénye, hogy végre legyen kibe rendszeresen beledugni, az ezt úgyse érti.

nov. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
66%

Kérdező, ez írod:


"Több olyan férfit látok, aki jól elvan olyan nővel,akivel szinte teljesen mások a céljaik,de mivel érzelmileg nagyon kötődik hozzá ezért nem zavarja."


Hogyan láthatsz több ilyen férfit? Minden kapcsolatban két ember van, tehát minden férfira, akinek nem passzolnak annyira a tervei / elképzelései a csajával, nos hát jut egy csaj, akinek nem passzolnak a tervei / elképzelései a pasijával, de érzelmileg kötődnek egymáshoz, ezért együtt vannak. Vagy rosszul értelmezem?

nov. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

"vagy egy olyan kijelentést, hogy ő elégedett valami egyszerű munkájával és nem akar többet, és máris off a pali."


Még jó! Mi a szart kezdjek egy olyan pasival, akinek nulla ambicioja van???

nov. 28. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!