Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kényszeres, a rutinokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszeres, a rutinokhoz ragaszkodó férfi?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja együtt vagyok egy férfival. Alapvetően kedves, jól érzem magam vele, de a rutinok megszállottja. Gondolok arra, hogy amikor nála voltam, akkor azon szorongott, hogy x napja nem porszívozta fel az egyik helyiséget, még ki kell mosnia (és bizony ki is mosott miközben én ott voltam nála) vagy hogy a napi rutinjának én is a része lettem, úgy értem, mindig ugyanakkor beszélünk, a találkozásokat is a napi megszokott rutinokhoz kell alakítani. Amikor ott voltam, (először aludtam nála) akkor másnap délelött reggeli után visszafeküdt 2 órát aludni, mert ő hétvégente így szokta meg. Egy ilyen szinten rugalmatlan emberrel hosszú távon működhet a kapcsolat? (Viszont volt, hogy teljesen spontán kitalált valamit, amihez szintén nekem kellett alkalmazkodnom.)
nov. 29. 08:45
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
87%

Nekem nincs bajom a rutinnal, de van ilyen igen, hogy valakinél ez kényszeres. Engem is zavarna.

Szerintem ha nem tudod őt megérteni, abból az lesz, hogy folyton le lesz hülyézve, és te leszel automatikusan a normális mindíg, mondván hogy ő nem százas. Magyarán ha nincs tisztelet, akkor necces.

nov. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Egyszer sem hülyéztem le! Inkább nyugtatni próbálom, hogy attól hogy vmit nem csinál meg időben ahogy megszokta, vagy eltér attól, attól még nem dől össze a világ, de hiába. Ott vagyok mellette, és a rutinokat kényszeresen végzi akkor is. Pl ölelés helyett porszívoznia kell.
nov. 29. 08:53
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
Folytassa tovább, de nélküled.
nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Olyan, mintha figyelemzavaros lenne, gondolkodás nélkül csak a rutinok. És engem igazít a rutinokhoz.
nov. 29. 09:04
 5/27 anonim ***** válasza:
80%

Te jó ég. Ideig-óráig el lehet ezt valahogy viselni, de hosszútávon idegőrlő. Ha már 1 hónap után ez van, mi lesz később...


Kérdés, hogy Te ezt meg tudnád szokni hosszútávon (akár később gyerekek mellett)?

nov. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
5-ös én már most is háttérben érzem magam. A rutinok előrébb valóak, mint én. Hozzám nagyon ragaszkodik azt tudom, érzem, de retteg attól ha eltér a megszokásaitól, akkor valami rossz fog történni.
nov. 29. 09:14
 7/27 anonim ***** válasza:
88%

Nekem már a sima rutinnal is bajom van, maximum egy találkozóig bírnám egy ilyen ember társaságában. Ha belegondolok abba, hogy nekem ehhez kelljen alkalmazkodnom.. rémálom. Egyedül ezerszer jobb.

Csak akkor kezdj vele, ha képes vagy így hosszútávon élni, mert megváltozni nem fog, sőt ahogy idősödik még rigolyásabb és rugalmatlanabb lesz.

nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
nov. 29. 11:01
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is rutinszerűen élek. Van egy ismerősöm, aki szintén rutinmániás. Kölcsönösen sikerült ezen változtatnunk, hogy elmagyaráztuk egymásnak, hogy lehet másként is: nem lesz attól semmi sem rosszabb/jobb, ha nem (pl.:) szombaton 10.00h.-kor nem kezdek el porszívózni.

Erőszakkal nem fog menni, csak türelemmel.

nov. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Eszembe nem jutott az erőszak. Fentebb írtam hogy mit szoktam neki mondani, de hiába. A rutinok rabja.
nov. 29. 12:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!