Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kényszeres, a rutinokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszeres, a rutinokhoz ragaszkodó férfi?

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja együtt vagyok egy férfival. Alapvetően kedves, jól érzem magam vele, de a rutinok megszállottja. Gondolok arra, hogy amikor nála voltam, akkor azon szorongott, hogy x napja nem porszívozta fel az egyik helyiséget, még ki kell mosnia (és bizony ki is mosott miközben én ott voltam nála) vagy hogy a napi rutinjának én is a része lettem, úgy értem, mindig ugyanakkor beszélünk, a találkozásokat is a napi megszokott rutinokhoz kell alakítani. Amikor ott voltam, (először aludtam nála) akkor másnap délelött reggeli után visszafeküdt 2 órát aludni, mert ő hétvégente így szokta meg. Egy ilyen szinten rugalmatlan emberrel hosszú távon működhet a kapcsolat? (Viszont volt, hogy teljesen spontán kitalált valamit, amihez szintén nekem kellett alkalmazkodnom.)
2023. nov. 29. 08:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

19/20-as: mert VAN valami ok a háttérben, ami erre "kényszerti", és amit - ezek szerint - még ő sem vizsgálatott ki. Senki nem úgy születik, hogy egy randi helyett inkább mos vagy port töröl, mert annak MOST van itt az ideje, MOST KELL megcsinálni. Big Bang Theory megvan? Sheldon? Remek példa.


Értsd meg, hogy NEM fog attól megváltozni, hogy te ezekkel nyomasztod, nem azért, mert nem érti, hogy ez téged zavar (valószínűleg nem te vagy az első ember az életében, akit ezek a dolgai zavarnak), vagy mert nem vagy fontos neki, haenm azért, mert az agya nem úgy működik mint az enyém vagy a tiéd!(12, 14, 18-as vagyok).

2023. nov. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy nyomasztom ezzel? Beszéltünk róla párszor és kész.
2023. nov. 29. 17:40
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Ő a legjobb pasi az egész felhozatalból?
2023. nov. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egy dologra válaszolj: kész vagy rá, hogy egy életet így élj le és hogy mindent alárendelj az ő kényszerességének? Megéri ez így neked?

Mert ha a válaszod nem, akkor ne gyere ostoba kifogásokkal, hogy de amúgy ezen kívül minden oké vele.. Ez nem fog elmúlni, nem fog eltűnni, tehát vagy ezzel együtt akard őt, vagy lépj le és ne a kifogásokat keresd.

2023. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
0%
Autista?
2023. nov. 29. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

22-es: de akármennyit beszélgethetsz vele erről, nem fog segíteni, és mivel NEM tud tenni ellene (így, rövid távon), nyomasztáskén fogja megélni előbb-utóbb.


Hány éves egyébként? Ő nem szeretné tudni, miért van ez vele, nem szeretne a probléma gyökeréig leásni? Mióta van ez nála? Gyerekkorában is ilyen volt? Vagy később alakult ki? Tudja kötni valamihez? Van valami diagnosztizált mentális problémája vagy betegsége? De ha BENNE nincs rá igény, hogy ennek a gyökerét felderítse, akkor hiába is beszélgettek róla, vagy legalábbis akkor lehet, hogy hónapok alatt sem juttok semmire, és aztán meg te leszel frusztrált.

2023. nov. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rutin, hanem súlyos pszichiátriai betegség. OCD és társa... Össze ne gyere vele, mert totálisan kicsinál.
2023. dec. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!