Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lany elkezdett kozeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Egy lany elkezdett kozeledni felem.Kereste a tarsasagomat,erdeklodot.Vettem a lapot es nyitottam fele,beszelgettunk majd elhivtam es bele is ment.Par nappal kesobb kerdezte mikor leszek szabad hozzuk ossze.2 napra ra letiltott semmi ok nelkul!?

Figyelt kérdés

Sajnos ez pont karacsonykor jott mikor mindketten sokat dolgoztunk es nemnagyon volt szabadidonk osszehozni egy talalkat. Miutan nyitott felem, hogy hozzunk ossze valamit en normalisan valaszoltam,hogy talalunk idopontot.(beszelgetest bemasolhatom majd)

(1 hete tortent) Miutan letiltott 2 nappal kesobb mikor szemelyesen is lattuk egymast ram se mert nezni, mint aki nagyon zavarban van,koszonni se koszont. Meg a munkatarsainak se koszont csak sietve tavozott tobb alkalommal is. Azota nem beszeltunk es nem is kerdeztem miert csinalta ezt.. Sose talalkoztam meg ilyen fajta ghostolassal. Otletek?



#tiltás #Ghostolt
jan. 3. 16:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Agyi problémák! Én az ilyet azonnal elengedem. Legyünk reálisak, ha már most ennyi baj van vele mi lesz később?
jan. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#anonim Hat eleg erdekes az tuti.. Igen jogos!
jan. 3. 16:21
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem mással ismerkedik már és azért ghostolt.
jan. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
Van ez a modern női dolog hogy nem elég hogy egyszerre több emberrel ismerkednek, és mindenki kap egy kevés figyelemmorzsát meg tőmondatokat. Hanem mostanra ez kiegészült azzal is hogyha a 4-5 vagy akár még több jelöltből megvan a befutó, akkor a többit azonnal le KELL tiltani és törölni szó nélkül. És hogy ez így rendben is van. Kicsit sem pszichopata trendek, de te nyilván legyél hálás hogy őnagysága szóbaállt veled és írogathattál neki feleslegesen, meg hízlalhattad az egóját. Érezd magad megtisztelve amiért megkaptad a lehetőséget. Na így megy ez manapság a nők szerint 😄
jan. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos van igazság abban amit a négyes írt.

Egyszer elhívtam egy lányt randira.

Minden jól ment.

Másnap még cseteltünk, aztán eltűnt.

Úgy 4-5 nap múlva véletlenül összefutottam a barátnőjével.

Kérdeztem, hogy mi van vele, nem érem el neten. (A telefonszámat nem tudtam.)

Erre a barátnője közni velem, hogy: "fogd már fel, hogy mással jár!"

Elengedtem a dolgot csak kicsit azért fura volt.

Kb. 1 hónapra rá megtudtam, hogy már vagy egy hete szakított vele a másik pasi.

😁😉

jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4/5 Haat van benne igazsag,es nemkizart nyilvan.. De 2 nappal azelott akkor miert kerdezi meg tolem... Meg ha valami nagy trauma erte volna akkor nemhiszem h letiltana max nem valaszolna meg nemlenne beszelgetos kedvebe.. szoval lehet igazsag abban amit felhiztal
jan. 3. 20:45
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Én erről beszélgettem nőkkel kérdező. Szóval azért kell a tiltás, mert mostanra kényelemből bemesélték maguknak, hogy minden férfi erőszakos és zaklató, ergó nem értene a nemből és elejét kell venni a bajnak. Tehát kollektívan hogy a férfiak miatt kell tiltani bárkit, nehogy véletlen megkérdezze mi történt, vagy nehogy véletlen magyarázkodni kelljen, vagy nehogy véletlen tényleg szemrehányást tegyen, akár kínos kérdések formájában, amiből kiderül hogy tényleg a nő volt a rossz. Holott a tiltás a zaklatók ellen lett kitalálva, manapság meg ennyire általános. Mit tesz a teljesen nárcisztikus jellegűbe fordult női szuperegó ezekben a csodás, nőket istenítő és minden alól felmentő modern időkben. De lesz ez még rosszabb is.
jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7/7 es most neki ez igy jobb hogy kb majdnem minden nap lat es konkretan ram se mer nezni mert annyira szegyenli magat, hogy nemkepes "tisztelettudoan" lekoptatni.. ha nemmeri megmondani akkor irja le.. es kesz! akkor legalabb tisztan lat az ember es ennyi nincs ez a gorcsolkodes stresszes allapot foleg hogy latod az illetot.. mert ha meg nem egy munkahelyen dolgoznek vele akkor aztmondanam kit erdekel.. nem latom nincs fajdalom.
jan. 3. 21:11
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mész oda hozzá? Ha már ennyire tiszteletlen volt, akkor hagy égjen egy kicsit.

Vagy mégis szerelmes vagy?

jan. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9/9 Azert nem megyek oda hozza mert ahogy fent irtam,ram se mert nezni legutobb meg elsetalt kb melettem.. Ha most leszolitanam es megkerdeznem miert csinalta ugyse mondana el... en 90% ban biztos vagyok abban,hogy egy masik csavo van a dologban..
jan. 5. 03:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!