Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lany elkezdett kozeledni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spawn92 kérdése:

Egy lany elkezdett kozeledni felem.Kereste a tarsasagomat,erdeklodot.Vettem a lapot es nyitottam fele,beszelgettunk majd elhivtam es bele is ment.Par nappal kesobb kerdezte mikor leszek szabad hozzuk ossze.2 napra ra letiltott semmi ok nelkul!?

Figyelt kérdés

Sajnos ez pont karacsonykor jott mikor mindketten sokat dolgoztunk es nemnagyon volt szabadidonk osszehozni egy talalkat. Miutan nyitott felem, hogy hozzunk ossze valamit en normalisan valaszoltam,hogy talalunk idopontot.(beszelgetest bemasolhatom majd)

(1 hete tortent) Miutan letiltott 2 nappal kesobb mikor szemelyesen is lattuk egymast ram se mert nezni, mint aki nagyon zavarban van,koszonni se koszont. Meg a munkatarsainak se koszont csak sietve tavozott tobb alkalommal is. Azota nem beszeltunk es nem is kerdeztem miert csinalta ezt.. Sose talalkoztam meg ilyen fajta ghostolassal. Otletek?



#tiltás #Ghostolt
jan. 3. 16:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Ahogy gondoltam erre is .. Egy par het elteltevel vegul o irt nekem. Ez ido alatt majdnem napi szinten lattuk egymast es en nem tettem egyebet azon kivul hogy koszontem!


Ezt az uzenetet irta:

Nagyon rosszul érzem magam, és elnézést kérek a történtekért. Tiszta szíved van, és soha nem akartalak felzaklatni vagy feldühíteni. Sajnálom

jan. 16. 04:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!