Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál milyen vicces mondattal indítanál? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
11 éve kerülgetjük egymást. Volt,hogy ő nem jött el, volt,hogy én nem mentem el a randira. Neki is volt azóta kapcsolata, nekem is. Valami frappáns,de vicces mondatot szeretnék elsütni,viszont semmire nem érzem azt,hogy ez az igazi,amit kiagyaltam eddig. 😃 Lehet nyugodtan kicsit perverzebb is. 😃
márc. 4. 07:07
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Semmi vicces nincs abban, hogy 11 éve tököltök, így esetetekben poénnak nincs helye.

Ehelyett odamész hozzá, megmondod neki, hogy mi van, és ő mond rá valamit.

márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Megmondod neki: Aki bújt, aki nem, mostantól buli van!
márc. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
67%
Vicces mondatot nem tudok, de abban szívesen adok tanácsot, hogy milyen arcot vágj.
márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!