Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig ennyire hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig ennyire hátrány a szexben és a párkeresésben, ha valaki teltebb alkatú? Link az alkatról: pin.it/6VGAVigiq (A http-t hozzá kell rakni, máshogy nem engedi)

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy sok esetben még mindig a külső a döntő. Utána azt látom, hogy sok pár szenved hogy szexuálisan nem passzolnak. A nőnek nincs akkora libidója, de legalább jól néz ki.


Őszintén, ez megéri?


Lehet kisarkított a kérdés, kíváncsi lennék több ember állásfoglalására.



márc. 15. 11:55
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

19,20



Trollok kíméljenek.


A képen nem az én alkatom van és nem rólam szól a kérdés. :)

márc. 15. 18:04
 22/40 anonim ***** válasza:
68%

Én nem trollkdom és magamat írtam le.


#20 voltam

márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
71%

Te amúgy miről beszélsz, kérdező? Mi a bajod?

Egyáltalán elolvasod a kommenteket, mielőtt hisztizel?

márc. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
64%

"nyerő aki jól néz ki, de aztán kiütközik hogy szexuálisan semennyire nem passzolnak.'


Ez a nem jól kinézőnél is ugyanúgy kiderülhet, és képzeld, a szexhez kell a fizikai vonzalom. Anélkül nem megy. Akkor sem, ha istencsászára a másik szexuális téren.

márc. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
67%
Persze hogy a külső a döntő. Ki akar egész nap egy olyan embert nézni aki nem tetszik neki? Ki akar szexelni egy olyannal aki nem indítja be? Tök mindegy mekkora a libidója, ha nem jön be a potenciális partner akkor az enyém 0 amíg őt látom. Meg a kövérekkel amúgy is nehezebb a szex ha már ez a téma. Sok póz nem megy, jobban izzadnak, hamarabb kifáradnak.
márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
25. Az utolsóakból amit leírtál,csak nevetek. A hölgy aki a képen van, szerinted kövér? Te hol élsz?
márc. 15. 22:21
 27/40 anonim ***** válasza:
67%
Hát nem is vékony. Telt.
márc. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
65%
A kérdező egy kövér nő, aki jem tudja elviselni, hogy nem jön be mindenkinek.
márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
28. Nem rólam szól a kérdés, még mindig. :)
márc. 16. 10:12
 30/40 A kérdező kommentje:

27. A telt nem egyenlő a kövérrel

. Az, hogy nem tudsz fogalmazni és nem ismered a szavak jelentését felnőtt létedre, na az gáz..

márc. 16. 10:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!