Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Még mindig ennyire hátrány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még mindig ennyire hátrány a szexben és a párkeresésben, ha valaki teltebb alkatú? Link az alkatról: pin.it/6VGAVigiq (A http-t hozzá kell rakni, máshogy nem engedi)

Figyelt kérdés

Azt veszem észre, hogy sok esetben még mindig a külső a döntő. Utána azt látom, hogy sok pár szenved hogy szexuálisan nem passzolnak. A nőnek nincs akkora libidója, de legalább jól néz ki.


Őszintén, ez megéri?


Lehet kisarkított a kérdés, kíváncsi lennék több ember állásfoglalására.



márc. 15. 11:55
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
75%
Én vékony férfi vagyok. Egy csomó nőnek probléma, hogy ilyen vagyok. Az ismerkedés bonyolult dolog, ezt el kell fogadni.
márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
41%
De minek olyannal kezdeni, aki nem tetszik? Ott már a nulladik kilóméterkőnél bukó az egész
márc. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
12. Nem értetted a kérdésem..
márc. 15. 14:14
 14/40 anonim ***** válasza:
94%
Én szeretem, mindig is a teltebb nőket kedveltem!
márc. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én ebbe a nőbe (a testébe) azonnal bele tudnék esni!

Nekem ez a tökéletes!

márc. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Ha valaki nem vonz fizikailag, akkor értelme sincs a szexualis hasonlóságok meglétenek, mivel nem akarok vele szexelni
márc. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
51%

13

Te nem érted az emberi szexualitás működését.

márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:
17. Kíváncsi vagyok, nekedilyen az ideál és te mit tudsz nyújtani?
márc. 15. 15:43
 19/40 anonim ***** válasza:
58%

18

Nem tudom, miért releváns, de ha kíváncsi vagy, nekem általában a tagbaszakadtabb férfiak tetszenek. Kisebb pocak / hízásra hajlamos alkat sem zavar, csak összességében egészséges hatást keltsen és ne okozzon problémát megmászni három emeletet.


Én meg genetikailag vékony vagyok, és igyekszem sportolni, de messze vagyok a fitness testtől.


Most hogy ez az információ a birtokodban van, bármivel is előrébb vagyunk? :D

márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
35%
Az a baj amikor egy nő kb ilyen testalkat + 10kg és fele ekkora mell. Na ő már elfelejteheti hogy bármikor is talál valakit. Hiába lenne nagyobb a libidója mint bármelyik anorexiás csajnak. Nem kell. "Foggyálee". Ja lefogy, csak utána már te nem fogsz neki kelleni. És jön a vergődés.
márc. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!