Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Igazából ha szép ember vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazából ha szép ember vagy (például helyes chad srác) akkor azt te a környezeted viselkedéséből tudod?

Figyelt kérdés

Tehát ha simán csak besétálsz egy társaságba chadként akkor a reakciójukból, viselkedésükből, non-verbális jeleikből, simán az “energiákból” tudni fogod, hogy chad császár vagy?

Azon gondolkodtam, hogy van-e olyan chad aki nem tud arról, hogy chad, de ha az emberek kisugárzása mintegy tükrözi a külsejét akkor elvileg minden chadnek tudnia kell, hogy chad.


ápr. 4. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, előttem például mindenki fejet hajt. A nők pedig alig várják, hogy beszélgessek velük.


Ilyen ez a valóság.

(lol.. nem, neked nincs egyszerűen valóságképed kérdező)

ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mivel ehhez kéne egy viszonyítási alap. Ha veled mindenki kedves, akkor azt hiszed, ez az alap.


Olvass redditen weight loss subokban sztorikat nőktől és férfiaktól, hogy hogy bántak velük kövéren vs soványan. Na ők mindkettőt megélték, ott van viszonyítási alap.

ápr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérdező! Te tényleg nem tudod eldönteni KIZÁRÓLAG portréfotó alapján, hogy egy kellemes, szép / jóképű arcot látsz rajta, vagy egy kellemetlen, kevésbé szépet / jóképűt?
ápr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a felnőtt emberek többsége tudja magáról, hogy szép, a visszajelzések alapján. Ált. ők szóban is megkapják nem egyszer, sokan odamennek hozzájuk konkrétan ismerkedni. Nyilván van olyan is, aki nem tudja, azok általában kóros önbizalomhiányban szenvedők, vagyok olyan fajta autisták, akik nem tudják ezeket a jeleket feldolgozni, kivéve, ha szájbarágják nekik.
ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!