Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek viszonylag könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek viszonylag könnyen megy a pártalálás azok miért tagadják folyton, miért találják elképzelhetetlennek, hogy nem saját érdemük és akiknek esetleg nem megy az mindenképpen az ő hibájuk kell legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudnak elvonatkoztatni saját maguktól, saját tapasztalataikat rávetítik az egész világra?

ápr. 12. 11:40
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Az ő döntése, hogy kivel lép kapcsolatba, kivel ismerkedik. Ha valaki nem mozdul ki, nem ismerkedik annak hogyan legyen párja?
ápr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
31%
Nekem is könnyen megy, és tudom sokaknak nem, ami nem feltétlen az ő hibájuk. Sokszor egyszerű demográfiai okok vannak a háttérben. Például sokkal több az idősebb nő mint az idősebb férfi. De a fiatalabb férfi is több mint a fiatal nő. Innen már látható miért nehéz sok 30 alatti férfinek és 40 feletti nőnek. Ez szimpla matek.
ápr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
36%
Aki könnyen talál párt, annak nincsenek határozott elvei, elvárásai. Mert egy dolog, hogy valaki mondjuk vonzó és sokaknak bejön, de ez nem egyenlő azzal, hogy könnyen talál párt, mert lehet nagyon válogat. Akinek könnyen megy, annak mindegy csak legyen valaki mellette.
ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
18%
Akinek könnyen megy az nagyon jól néz ki, nincsenek bőven elvárásai, vagy vannak, de irreálisak a másikkal szemben és szakítás lesz a vége. Aztán megint ugyanott köt ki.
ápr. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ez nemcsak jó kinézet és szerencse. Vannak emberek lehengerlő személyiséggel. Hiába átlagos kinézetűek, de humorosak, vág az eszük, van jövőképük és pozitív emberek. Inkább egy ilyen, mint egy üresfejű, fehérjén dagasztott Johnny Bravo.
ápr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

“ Akinek könnyen megy az nagyon jól néz ki”


Hát nekem pont a randa ismerőseim ugranak folyton egyik kapcsolatból a másikba. Mondom, azért, mert nincsenek magas elvárásaik. Így bárki könnyen talál párt. Annak nehéz, akinek nem jó akárki.

ápr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
62%
Tényleg alacsonyabbak csak az elvárásaik. Egyik rokonomnak van felévente mas, egyik után másik, de olyanok, akikkel haverként se állnék szóba. A csaj se egy észlény, oké, mar csak amiatt is konnyebb ez.
ápr. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#3:


De hát azt írtam amit te. Te is elvárásokkal jöttél elő, hogy vannak a vonzóbb embereknek. De te honnan tudod pontosan, hogy nem-e megugorhatatlanok? Nem tudod.


Azt se tudod egyáltalán, hogy a kevésbé vonzó, csúnya embernek vannak-e preferenciái.

Akkor miért kezeled kész tényként a véleményedet?


Attól, hogy valaki szép/csúnya lehet buta/okos, beképzelt/naiv stb.

A kinézet csak egy dolog, természetesen plusz, de akkor se csak az számít!

ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

"Akiknek viszonylag könnyen megy a pártalálás azok miért tagadják folyton, miért találják elképzelhetetlennek, hogy nem saját érdemük és akiknek esetleg nem megy az mindenképpen az ő hibájuk kell legyen?"

Itt nem azzal van a baj, hogy nem feltétlen a te hibád, hanem hogy a "nem az én hibám" siránkozás soha semmit nem javított a helyzeten. És hát sok embernél tényleg bőven lenne helye a fejlődésnek. Visszanézve, hihetetlenül nagy gyökér voltam még 20 évesen is, kábé úgy álltam a nőkhöz, mint egy alsó tagozatos kisfiú. Az, hogy végül is sikerrel kimásztam ebből az állapotból és ezzel együtt sokkal könnyebbé vált az ismerkedés, nem más érdeme, hanem a sajátom.

ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

9


És gyökérként is akadtak azért csajok?

ápr. 12. 12:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!