Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek viszonylag könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek viszonylag könnyen megy a pártalálás azok miért tagadják folyton, miért találják elképzelhetetlennek, hogy nem saját érdemük és akiknek esetleg nem megy az mindenképpen az ő hibájuk kell legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudnak elvonatkoztatni saját maguktól, saját tapasztalataikat rávetítik az egész világra?

ápr. 12. 11:40
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

20


Igen, és a nők durván az arcra mennek. Simán az akciófigura fej és arcforma jön csak nekik be, tehát nagyon univerzális az ízlésük. Ha kicsit elüt ezektől az arányoktól, vagy hibák vannak, mint nagyobb vagy ferdébb orr, gülübb szem, keskenyebb áll esetleg magasabb homlok rögtön büntetnek.

Egyébként nem értem miért csak az Akcióember fejforma jöhet szóba. Tanácstalan vagyok.

ápr. 12. 16:17
 22/27 anonim ***** válasza:

#20

Szerintem a kinézeted javulása csak az egyik aspektusa a későbbi sikereidnek. Mondtad, hogy előtte mennyire önbizalomhiányos voltál. Simán lehet, hogy azért lettek a műtéted után kapcsolataid, mert már nem féltél kezdeményezni és elhitted magadról, hogy lesz olyan, aki hajlandó lesz veled összejönni. A hozzáállás állati sokat tud javítani vagy épp rontani egy emberen. Persze nem tagadom eközben, hogy a vizuális upgrade sokat tud segíteni, habár ezt nehéz megállapítani látatlanban.

ápr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
én kezdeményeztem mégis szűz vagyok 40 évesen,úgyhogy nem kell a süket duma
ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Én álltam mindkét oldalon, ezért tudom, hogy az én mostani sikeremben bizony benne van az én munkám is, és offline szitukban sokszor azt látom, hogy aki panaszkodik, hogy ő nem szerencsés / csakis és kizárólag rajta kívül álló okok miatt nincs sikere, az jobbára kamus és sikeresebb lehetne, ha változtatna egy-két dolgon, de nem akar belegondolni, hogy ő maga is tehet róla. Meg van az az 5%, aki tényleg olyan genetikailag külsőre, mint Quasimodo egy rosszabb napján, azt meg max. nagyon lehengerlő személyiséggel, kiállással lehet kompenzálni, ami alap személyiség, és ritkán lehet tanulni.
ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

24


Igen de ez összangban van azzal amit az incelek is mondanak, hogy ők nekik azért nincs esélyük mert sub5 (5-ös alatti kategóriában vannak), tehát a normie-k (átlag külsejűek alá sorolják magukat.

Azon lehet vitázni, hogy mekkora az aránya a sub5 férfiaknak, 5, 10 vagy 20%.

ápr. 15. 18:23
 26/27 anonim ***** válasza:
De tapasztalat, hogy a sub5-ös férfiak jó része kerülhetne feljebb, ha igényesebb lenne... olyan pasik nyafognak, hogy ők csak szimplán rondák, akik sokkal normálisabban néznének ki, ha megcsináltatnák a fogsorukat, előnyösebb frizurát vágatnának, igényesebben öltöznének, megismerkednének az arckrémmel és az arclemosóval, esetleg pattanástalanító kúrával. Ill. van az a kategória is, aki sub5-ként csak a 8-10/es csajok után koslat, meg aki ájtatoskodik, hogy neki jó lenne az átlag nő is, de az az ő szemében a 22 éves Palvin Barbi vagy Gigi Hadid smink nélkül.
ápr. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

26


Az a baj, hogy egy 5-6- os csaj már szép csini kategóriának van tartva ezért egy 5-6-os sráccal nem állna le, aki viszont csak átlagosnak van tartva. Ez is egy probléma.

ápr. 15. 18:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!