Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Akiknek viszonylag könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek viszonylag könnyen megy a pártalálás azok miért tagadják folyton, miért találják elképzelhetetlennek, hogy nem saját érdemük és akiknek esetleg nem megy az mindenképpen az ő hibájuk kell legyen?

Figyelt kérdés
Nem tudnak elvonatkoztatni saját maguktól, saját tapasztalataikat rávetítik az egész világra?

ápr. 12. 11:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%
hogy tudtok ennyi sületlenséget összehordani?nekem nincsenek nagy elvárásaim,pl nem kell okosnak legyen,nyilván tetszen külsőre,a kutyának nem kellek 40 éves férfiként
ápr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

kábé úgy álltam a nőkhöz, mint egy alsó tagozatos kisfiú.



ezt hogy érted?

ápr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

"És gyökérként is akadtak azért csajok?"

Gyökérként nem akadtak csajok, vagy ha ideig-óráig valamiért véletlen tetszettem is valakinek, nem sokkal később már biztosan nem.

"kábé úgy álltam a nőkhöz, mint egy alsó tagozatos kisfiú."

Titkon szerelmesnek lenni, minden kis jelet túlértékelni, semmit nem érzékelni reálisan a másik lelki állapotából és hozzád való viszonyulásából, "a menők is így valahogy csinálják" totál téves kliséket magadra erőltetni, könnyen zavarba jönni, infantilis poénokkal és piszkálódásokkal jönni, ilyesmik. és a legfőbb: egyik felsorolt dologról sem érzékelni, hogy mennyire gáz.

ápr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
88%

"nekem nincsenek nagy elvárásaim,pl nem kell okosnak legyen,nyilván tetszen külsőre,a kutyának nem kellek 40 éves férfiként"


Nekem nem kell olyan pasi, aki szerint idióta is lehetek, ha a cic-popsi rendben van.

ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14,hol irtam olyat hogy bombázó test kell?nagyon buta vagy,sajnos
ápr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
80%

#5 Jaaj de uncsi szöveg ez már megint.. Pozitív személyiség :D Mint valami gyerek, csak azt vegyük észre, ami jó, mert minden mástól.. vajólában félünk.


Az a helyzet, hogy ha egyre elviselhetetlenebb a világ, és egyre több a probléma, akkor egy idő után ellentétes hatást vált ki a mindig oly pozitív személyiség, és sokkal inkább egy visszataszító ignoráns ember benyomását kelti.


Ilyet elvárni meg nettó rövidlátás, mintha egy bohóc kellene, aki a körülményektől teljesen függetlenül mindig csak ugyanazt az egy lemezt tudja.


Ha valaki energiavámpír lesz attól, mert szembenéz a gondokkal, és olyannak látja a világot, amilyen, nem pedig olyannak, amilyen szeretné, hogy legyen hát legyen. Egyre idegesítőbbek ezek az erőltetett, felszínes elvárások.

ápr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

16


Helyes meglátás. Sajnos sokáig tényleg nem volt megengedett negatívan látni a világot, emberi természetet. Pedig alapjában véve intelligens csimpánzok vagyunk, a szociodinamikánk pont olyan mint a csimpánzé. Nem hiszen baj ha ezt látjuk, sőt ha tudunk róla többet tudunk tenni az ellen, hogy felülírjuk ösztönös viselkedésmintáink.

ápr. 12. 14:09
 18/27 anonim ***** válasza:

Hát én meg pont azt látom, hogy akinek nem megy az ismerkedés annak már jó lenne bárki, csak már legyen valaki. Egy rakás ismerősöm sír, hogy már valaki jöjjön szembe, szinte mindegy ki.

Pont aki könnyebben talál párt az válogathat mert jön neki a következő. És azt nagyon ritkán látom, hogy jóképű pasi vagy extra csinos nő nem válogatna, hogy nekik bárki jó mert igénytelenek lennének a párválasztásban. Épp, hogy válogatnak és magukhoz illő párjuk van legalábbis általában.

ápr. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

“ És azt nagyon ritkán látom, hogy jóképű pasi vagy extra csinos nő nem válogatna, hogy nekik bárki jó mert igénytelenek lennének a párválasztásban. Épp, hogy válogatnak és magukhoz illő párjuk van legalábbis általában.”


Persze, egyértelmű. Nem sűrűn látni jóképű srácot csúnya nővel vagy fordítva. A genetikai szintek nagyon is létezőek csak sokszor letagadják ezt és a józan eszedben is kétséget váltanának ki, hogy nem igaz amit látsz a két saját szemeddel. Ez ami nagyon tud zavarni. Meg ha így van akkor miért nem beszélgetünk róla?

Meg miért vagyunk kioktatva ha nem vagyunk annyira sikeresek mint a jobb adottságúak, esetleg semmi sikerünk nincs is emiatti szomorúságunknak még hangot is merészelünk adni??

ápr. 12. 14:49
 20/27 anonim ***** válasza:
72%

Leírom röviden a saját kis történetem:


viszonylag sok haverom van, volt 1-2 igazabb barát is van, nők férfiak vegyesen...kb. 15 éves koromtól kezdve. Szerettek beszélgetni velem, jó társaság voltam mindig is állítólag :)

Vagyok kedves, vicces néha. szeretetteljes stb.


Szóval mindenki tök jó arcnak tartott csajok is stb.


Mégis elutasított minden nő ha randiról vagy kapcsolatról lett volna szó, mindig a másik 2-3 haverom kellett mindnek akik jóképűek voltak.


Bazinagy orrom volt anno ami elcsúfította az egész arcomat fejemet...szemembe megmondták elég sokan h milyen rohadt nagy orrod van, meg rémesen csúnya vagy...IGEN! Ezt szó szerint néhány bunkótól megkaptam.


Önbizalmam nulla volt.


27 évesen műttettem meg magam, van előtte utána kép, óriási a különbség, hatalmas.


Azóta 28 éves koromtól kezdve lettek kapcsolataim.


És hiába voltam sportos, izmos 188 cm magas! EZ Semmit nem számított, míg nem lettem úgymond arcra is "szebb"


Nem tudták elképzelni a haverok ismerősök h ez ne az én hibám lenne...nem élték át.

ápr. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!