Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha ugyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ugyan olyan nevű emberrel jönnék össze, mint az exem volt?

Figyelt kérdés

Az exemnek elég "népszerű" neve van, mindenhol találkozok olyan srácokkal, akiknek hasonló a neve. Eleinte nagyon fájt még hallani is más szájából ezt a nevet (nagyon megviselt a szakítás) de már nem érdekel.


Azonban találkoztam egy sráccal, aki nagyon szimpatikus és kedves, viszont ugyan az a keresztneve. Engem igazából nem nagyon érdekel ez, nem a neve miatt tetszik, de érdekel ti mit gondoltok.


20L



ápr. 15. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Miért lenne gáz. Bár ha ilyenen kattogsz, akkor még nem vagy túl az exeden, és amíg nem rendezed magadban a dolgokat, nem kellene új kapcsolatot kialakítanod.

Amúgy az én páromnak ugyanaz a neve, mint az exemnek, és nekem is ugyanaz a nevem, mint párom exének🤷🤣

ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel semmi baj nincs. Nem a neve fogja alakítani a kapcsolatotokat. Legyél azzal akivel jól érzed magad. Szegény srác se tehet róla hogy ugyanolyan a neve mint az exednek és te sem tehetsz róla hogy a szülei miért pont annak nevezték el, és neked meg pont ez a srác tetszik. Ezen ne akadj fenn.
ápr. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor ugyanolyan sz.rember lesz.
ápr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, max érdekes.
ápr. 15. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Első kapcsolatom 10 évig tartott, legyen mondjuk Zoli.

Rá 3 évre jöttem össze a mostani párommal, aki szintén Zoli. Kb. 2 hónap kellett ahhoz, hogy ne az exem jusson eszembe automatikusan a nevéről. Az elején furcsa volt és a barátnőimmel mindig jót szórakoztunk, hogy kísértenek a Zolik. De azért ne kattogj ilyeneken.

ápr. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem mai napig zavar, ha valakinek ugyanaz a neve, mint a volt páromnak.


Nem a név miatt, hanem hogy folyton őt juttatja eszembe. Sok idő, mire az agy átáll és az új személlyel kapcsolja össze a nevet. Engem ez az időszak zavar, hisz kellemetlen. De legalább nem kell aggódnom, ha véletlenül a volt párom nevét mondom :))

ápr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

1-es, túl vagyok rajta, csak mivel több éven át vele voltam, család, barátok, ismerősök is ismerik, ezért lehet vicces lenne nekik és ezért voltam kíváncsi, ti mit gondoltok.

Nem befolyásol más véleménye, ha tényleg megkedvelem nem a neve lesz nekem a legfontosabb.

ápr. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!