Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha roma származású lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha roma származású lenne az új párotok, az zavarná a családodat vagy barátaidat?

Figyelt kérdés
Én most ismerkedek egy roma származású férfival, aki tanult diplomás, intelligens és normális de nem fogadja el a családom. Titeket zavar párkeresésben a faji különbség?
ápr. 16. 12:12
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
Jah úgy nagyjából pipa szóval elég nagy pálfordulat lenne valami pusztulat munkakerülő csöves bandából kiragadni egy szép barna lányt.
ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
78%

Attól függ veled és a családjával milyen, vagy bárkivel. Sokat elmond az emberről hogyan vélekedik másokról, hogyan viselkedik velük. Na de ez mi ránk a magyarokra is érvényes. Ha nincs vele gond engem nem érdekelne mit gondol a család. Képzeld el, hogy összejönnél magyarral akit nem szeretnél úgy mint a roma pasit. Boldog vagy? Az a lényeg.

Egyébként mennyi olyan pár van,hogy nem bírják anyóst, apóst és mégis együtt vannak. Ha meghalnak a szüleid akkor mi lesz veled? Magadnak felelj meg, felnőtt vagy.

ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
54%
21. A szocalizált c ferfi jobb mint egy felig szocializalt c no.. A c noknek magas a vermersekletuk ezert ha eldurran az agyuk valami miatt akkor rosszabbak mint egy ferfi sokkal !!!
ápr. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem zavarna. A családomat zavarná, de ha látnák hogy normális akkor biztos elfogadnák előbb-utóbb. A barátaim között van több cigány is, meg nagyon rasszista magyar is. Úgyhogy ott vegyes lenne a fogadtatás.
ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
47%
Engem zavarna mocsok módon
ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
31%
Az az ember aki utál egy ismeretlent annak nincs rend a lelkében, és akinek nincs rend a lelkében az nem azonos velem így onnantól már nem a barátom,haverom és a családom!
ápr. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező nekem is volt roma párom, nem tudnak hűségesek lenni, plane a pasik, agresszívan lépnek fel ha ellent mondasz nekik

Lehet orvos is, az se számít

Sok sikert es 4-5pulyát

ápr. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
23%
27. Kamu ! Én is cigány vagyok és sokkal rosszabb fehér viselkedési formákról halottam kapcsolatokban. Az olyanokat mint a 27 -es mindig a megkeseredett fajták írják , akiknek komoly mentális problémái vannak és beteg ideológiája.
ápr. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
70%

Azért van bennem annyi tartás hogy cigóval nem jövök, meg soha nem jöttem volna össze. Miért is tettem volna? Nem az én műfajom, nem az én kultúr köröm. Gyakorlatilag én úgy érzem jól magam, ha minél távolabb vannak tőlem.

Tudom hogy most ezerrel megy az érzékenyítés, de én meg azt mondom jogom van megvédeni önmagam az azonnali vagy a későbbi bajoktól. Akinek nem tetszik, menjen és panaszkodjon brüsszelben, pont azoknál akik tönkreteszik európát. Nos, én ezt családi szinten sem szeretném átélni, szóval én jó ember vagyok, örömmel átadom a romákat azoknak, akik kedvelik őket. Így mindenki jól jár.


Ó, igen, a fehérek sokkal rosszabbak, a fehérek között is rengeteg a rossz. Ezt a marketing szöveget már ismerjük, lehetne valami újat is?

ápr. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
26. Ezt a bullshit-tet melyik szivárványos liberál oldalon olvastad? Nézz szét vidéken, budapesten a kedvenceid között. Én nem kívánok neked rosszat, remélem innentől kezdve csak romákkal hoz össze az élet. Nézd meg a régen szép falvakat mivé váltak! Vagy nézz meg egy lakóközösséget ahová ezek beköltöztek. Nézd meg azt a tisztaságot ami a környezetüket uralja. Vagy csak hallgasd a kiabálást és a cigányzenét egész nap. A többiről már inkább nem is beszélek.
ápr. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!