Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha roma származású lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha roma származású lenne az új párotok, az zavarná a családodat vagy barátaidat?

Figyelt kérdés
Én most ismerkedek egy roma származású férfival, aki tanult diplomás, intelligens és normális de nem fogadja el a családom. Titeket zavar párkeresésben a faji különbség?
ápr. 16. 12:12
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
40%
11. A szülei normálisan felnevelik a lányukat, jogosan féltik. Lehet te roncs családban nőttél fel, mindenféle jó példa nélkül, így megértelek. Hála istennek a lányomnak van annyi esze, hogy se négerre, se romára nem pályázott soha. Meg általában a normális családokban ez így zajlik, csak hááát pszttttt! A végén még meghurcolják az embert, ha nem követi azt a nyugati agyhalált, amit komplett társadalmakra kényszerítenek rá.
ápr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

28-as látod hogy igazam van? NEm lehet ellentmondani nektek romáknak

Nem vagyok bullshit, se beteg ideológias

Ennyi

Hiába lazadsz, ja és megfélemleteni se tudsz

Beteg vagy! A véredben van, hiába

ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
75%
Azt értem ha nagy általánosítva gondolkodunk, kultúráról és viselkedési formákról , de ott van a nem telepi nem cigány környezetben felnőtt cigány vagy félig cigány ember aki ugyan olyan viselkedésre mint te én vagy más és meg nem érdemelve szidják, degradálják, hülyének nézik. Nem kell teljesen liberálisnak lenni viszont jó nyitott szemmel járni mert vannak olyan emberek akik nem érdemlik meg azt a fajta kirekesztést amit a putrisok jogosan megkapnak.
ápr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
29%
32. Szerintem senki sem akart megfélemlíteni és komoly szövegértelmezési problémáid lehetnek a mentális bajaidon kívül , egy szakember talán segíthetne .
ápr. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

#28: " Én is cigány vagyok és sokkal rosszabb fehér viselkedési formákról halottam kapcsolatokban."


Konkrét példákat, légyszi. Mik azok a "sokkal rosszabb viselkedési formák"?

ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
69%

34-es ne játszd az orvost, a vér nem válik vízzé

Hidd el tudom milyenek vagytok

ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
25%
35. Magamhoz mérten gondoltam. Pl Drogosan piásan haza megy megveri a nőt mert megmerte kérdezni merre volt ,hozzá teszem ezeket 60-70 kilos giliszta csávok csinálják mert a nővel mernek kemények lenni. A nő mindent megcsinál utána de ha csak egy kis dolgot is elfelejtett akkor megy az üvöltözés ,csapkodás, a szeretet kifejezésére alkalmatlan .
ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%
36. Az a vér lehet magyarabb mint tied. Az ismerőseim, barátaim nem igazán vettek észre változást a sok év alatt, nem vagyok bűnöző és nem is voltam soha. Felesleges bármit is írnom nekem vagy neked mert a te életeden nem fog változtatni ahogyan az enyémen sem.
ápr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
35%

37. Az a sok fehér amiről itt papolni akarsz, a ti környezetetekben szocializálódott, mondhatni elcigányosodott "emberek". A média is nyomja a f*st, már minden tele van cigóval, a cigó értékrenddel, menne az agymosás ezerrel. Azt azért kifelejtik a képletből, hogy az emberek a saját bőrükön is érzik a valóságot. Konkrét városok, települések cigányosodtak el, utazz velük buszon, vonaton, főleg ha falkában vannak. Gondolom az afrikai bevándorlók is ugyanolyan édesded értékes lelkek, csak hát ott is a csúnya rasszista fehérek aggódnak a gyerekükért meg a környezetükért. :)


Minden rendes család álma, hogy a lányuk romákkal meg négerekkel jöjjenek össze. Mondjuk arra ott vannak első körben a liberális élharcosok lányai, had lássuk a sikersztorikat először náluk. Nem szép dolog bort inni és vizet prédikálni!

ápr. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!