Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titket zavarna ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titket zavarna ha az egyébként teljesen normális férfi CNC esztergályosként dolgozna?

Figyelt kérdés
Sok lány szerint ha nincs diplomája és nem irodába dolgozik az már kizáró ok.
ápr. 17. 16:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
Exem is az volt, egyik legjobb ember volt akit ismertem. Humorát is nagyon szerettem. Sajnos a jövőbeni tervek nem egyeztek és végül szakítás lett, de intelligens volt, egyáltalán nem érdekelt, hogy nincs diplomája.
ápr. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Mást nézek egy férfin. Ez pont semmit nem jelent.
ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként teljesen normális? Mert a CNC esztergályosokról az a hír járja, hogy nem normálisak? Vagy az amúgy teljesen normális férfiak nyilván nem CNC esztergályosok?


Nem lány vagyok, hanem nő. Közgazdász diplomám van, férjem szerkezetlakatos. Egyébként teljesen normális férfi:)

ápr. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Közgazdász vagyok, de azért a státusz, hogy diplomás meg ehhez hasonlóak..az az igazság, hogy sokra megyek vele, ha többet keres a kőműves vagy a cnc-s, szóval emiatt ne legyen kisebbségi érzeted, aki meg ezért offol azzal meg jobb is, hogy nem esett az utad az övével egybe
ápr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, van-e kapcsolódási pont köztünk. Ha valakinek az a fő erénye, hogy "normális", az számomra édeskevés. Szóval mik az érdeklődési köreid, kérdező?
ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Az én kedvesem boltban árufeltöltő. Miért is zavarna?
ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
Segédmunkás vagyok de a kvantumfizika érdekel nagyon. Vajon hány nő állna le velem azért mert lusta disznó vagyok de van eszem ?
ápr. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Kéne a halálnak egy lusta irodista pali :)
ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
25%
ma már barmibe bele mennek ha a pali jol nez ki ..
ápr. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik legintelligensebb, és emberként legjobb exem pont ezt csinálta. (#1, lehet ugyanaz volt az ex? :D )

Nekem van diplomám. Nem ezért lett vége.

ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!