Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titket zavarna ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titket zavarna ha az egyébként teljesen normális férfi CNC esztergályosként dolgozna?

Figyelt kérdés
Sok lány szerint ha nincs diplomája és nem irodába dolgozik az már kizáró ok.
ápr. 17. 16:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
A vőlegényemnek az érettségije sincs meg. Nemhogy diplomája... Mégis sokszor érzem hogy sokkal műveltebb nálam. Pedig nekem több magas végzettségem is van. Büszke vagyok rá hogy sokat tud a világról. 🤗
ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Rengeteg nőt ismerek. De egyszer nem hallottam még ilyet, hogy egy nőnek az elvárás lenne. Diplomás nőknek sem. Vicces módon ezt inkább férfiaktól hallottam. Nem lehet, hogy csak gondoljátok azt, hogy ez egy probléma?
ápr. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nincs diplomám, PhD-s és MSc-s emberek vannak alám beosztva, a jelenlegi munkapozíciómra a felvételben minimum 5 év releváns tapasztalat ÉS MSc van megadva releváns területen.


Nem csak a papír számít, sőt. Inkább az ember számít.

ápr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Anton Chigurh ***** válasza:
100%

CNC-esztergályos férfiként azt kell mondjam; sosem érdekelte különösebben a partnereimet, hogy van-e diplomám, vagy hogy éppen a munkámból adódóan milyen helyen állok a "társadalmi ranglétrán".


Én egyszerű melósnak tartom magam, 12 év szakmai tapasztalattal, külföldön meg tudok élni a magam erejéből, és szépen tudok félretenni is, nekem ez pont elég, és ezt a nők látták is rajtam.


Nem azzal kezdtük az ismerkedést, hogy ki mit dolgozik, ki mennyit keres.


A pénz nem bújik be mellém az ágyba. 🙂


Vágj bele, ne szarakodj! 😁💪🏼

(Vagy mondhatnám úgy is, hogy "G0 Z-1000")

ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!