Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 11/55 A kérdező kommentje:

5-ös ne legyél már ilyen mindenttudó nagyokos! Mi az, hogy minek mentünk étterembe? Talán, mert megéhezhet az ember? És elkellett volna olvasni a szöveget! Előtte mondta, hogy mehetünk, majd visszaadja, és meg is hív következőre. Nem csináltam belőle ügyet.

Olyan étteremről nem hallottál,ahol benne van a szervízdíj is az árban? Amúgy meg mindíg adok borravalót 10 %-ot, de kaphatsz vissza 500-at apróba is! Jól megfogtad a lényeget ügyes vagy!

máj. 8. 11:23
 12/55 anonim ***** válasza:
100%

Kezdem azt hinni, hogy értékes pasi vagyok, mert eszembe sem jutna hasonló dolgokat csinálni, mint amiket itt is lehet olvasni napi szinten..


Nekem nem egyértelmű a szitu, hogy miért neki adta vissza, ha te fizettél, de eltenni és nem odaadni neked szimpla parasztság volt. Nálam nem lenne második randi, ha nő lennék.

máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
8-as az előzö párom mindig odaadta a tárcáját fizessek én étteremben, mert nem volt kedve a borravalót kiszámolgatni. Nagyon sok alkalommal előfordult, hiába fizettem én a pincérnek, 1-2 percre rá mire visszajött a visszajáróval, akkoris az akkori páromnak adták a visszajárót! Legutóbb egy férfi isnerősömmel elmentem a kirakodóvásárba, én vásároltam magamnak valamit, én adtam oda a férfi eladónak a pénzt, de a mellettem lévő férfinek akarta odaadni a visszajárót, és ez neki vicces is volt. Úgy látszik, a nő önállan már nem is fizethet sok férfi szerint, szerintem ez gáz.
máj. 8. 11:30
 14/55 anonim ***** válasza:
38%
De még mindig nem derült ki, hogy kinek az ötlete volt az étterem.
máj. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
100%
És miért nem mondtad neki, hogy hékás, az én pénzemet vágtad zsebre?
máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
0%

#10


Köszi a kiigazítást.


Bár a lopás is bűncselekmény.


[link]


Szóval az #1-es kommentem lényegén nem változtat.

Nem 20 Ft-ot lopott el ami semmiség, hanem több mint 2000 Ft-ot, ami egy kisebb értékű összeg.

Ráadásul, ha látja, hogy az egésznek nincs következménye, ki tudja, kit lop még meg.

máj. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
97%

Olvassák már el ezt a kérdest azok akik egymással versengenek hogy mennyi kell egy nőhöz...


Ha szólnék, ha nem, nem hiszem hogy lenne második randi.


De a pincérek is nagy hímsoviniszták, hogy ennyire alapnak veszik hogy a férfi fizet, még akkor is ha a nő fizet.

máj. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
Azon lovagoltok kinek az ötlete volt az étterem! Szerintetek ennek ebben a helyzetben van bármilyen jelentősége és ez a lényeg? Már randi előtt beszéltük, milyen jó lenne elmenni egyet kajálni abba az adott étterembe, mert kiderült mindketten ismerjük és szeretjük. Eljött a randi napja és már nem fogom elmesélni mégegyszer, de megbeszéltük, hogy majd legközelebb visszaadja, és ő hív meg, nem csináltam ebből ügyet, ezzel nem is lett volna semmi gond!
máj. 8. 11:41
 19/55 anonim ***** válasza:
96%

És miért nem kérted el a pénzt, miután zsebre tette?


(Ne kérdezzetek semmit, mert összezavarodik.)

máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%

Hát én meg olyan helyen nem jártam, ahol nem az kapja a visszajárót, aki fizet.

De ettől függetlenül akkor kellett volna megkérdezni, amikor eltette a pénzt, hogy mégis mit csinál. Így már ezt a pénzt buktad, mert ha van egy kis eszed, nem lesz második randi.

máj. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!