Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
89%

50#

EZ jó ötlet. Lépd ezt meg kérdező. Tuti, hogy akkor sem lesz pénze valami miatt. EZ a pali direkt le akart húzni téged.

Még azon sem lepődnék meg, mivel ezt az éttermet jól ismeri, hogy a pincérrel meg van beszélve, hogy oda viszi a nőket, és őneki adja a visszajárót.

máj. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
25%

#32 Például ez a stílus:

"Olyan étteremről nem hallottál,ahol benne van a szervízdíj is az árban? Amúgy meg mindíg adok borravalót 10 %-ot, de kaphatsz vissza 500-at apróba is! Jól megfogtad a lényeget ügyes vagy!"

Sokkal egyszerűbb lett volna annyit írni, hogy "olyan étteremben voltunk, ahol a szervízdíj is benne van az árban". Ez tényszerű, nem személyeskedő.

És egy későbbi kommentedre reagálva: nem filléres vagyok, csupán nem kajálni akarok első randin, ahogy moziba sem mennék például. Ha a másik fél mindenképp ilyen helyre akar vinni, akkor viszont nem én fizetek, mert nem az én választásom. Tehát ha nincs pénze, nem ilyen helyre megyünk. De alapvetően is jobban pártoltam anno első randinak valami nem, vagy maximum is minimálisan pénzes programot. Sose akartam lekötelezve érezni magam, mert fizettek nekem valamit, vagy fizetni valakinek a dolgait, aki lehet, hogy nem is szimpatikus pár mondat, vagy a randi vége után. Ha ezután is találkozunk, akkor szívesen elfogadom a meghívást, és viszonzom is. Nekem mindig ilyen volt a hozzáállásom a randizáshoz, és így találkoztam a férjemmel is.

máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 A kérdező kommentje:

52-es mivel nő vagy én pedig nem vagyok leszbi végképp nem kellenél te sem nekem! Sugárzik rólad milyen fillérb*szó vagy, így meg sem lep a kioktató stílusod!

Kb minden mondatod azzal kezdessz, hogy te nem akarsz pénzt költeni! Ez a te dolgod, nem mindenki gondolkozik így! A randi is egy különleges program én megadom a módját szivesen, ahogy sokan mások is, hisz arról szól jól érezzük magunkat! Engem nem fog anyagilag földhöz vágni egy évben 3 randi ha épp ismerkedek, akit igen az tanuljon többet vagy váltson munkahelyet!


"Sokkal egyszerűbb lett volna annyit írni, hogy "olyan étteremben voltunk, ahol a szervízdíj is benne van az árban". Ez tényszerű, nem személyeskedő."

Ha olvastad volna az előző kommentelőt, amit biztos, hogy nem tetted meg csak idejöttél oktatósdit játszani, láthattad volna, hogy kijelentő módban vágta hozzám, hogy én borravalót sem adtam, ami nem igaz, és nem is volt ideillő és jelentősége sem! Szóval pont nem érdekel szerinted hogy kellett volna megírnom a kommentemet! Hülye kommentre úgy gondolom nem is válaszoltam annyira hülye módon!

máj. 8. 18:00
 54/55 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetetlen számomra, hogy ne szóljak neki, hogy adja ide a pénzem. Már eleve ott bukó a második randi, hogy velem fizettet, de biztosan visszakövetelném a pénzem.
máj. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de olyan mintha pasi lennél és nem nő ezzel a stílussal...Az hogy egy ember nem engedi kihasználni/megalázni magát és logikusan gondolkodik az nem filléreskedés. Nem értem minek tetted fel a kérdést...
máj. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!