Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
88%

Jézus...megértem, hogy köpni-nyelni nem tudtál, ez nagyon gáz. De ha már ilye gázul viselkedik, akkor én se lettem volna rest, és megkértem volna a randi végén, hogy most már adja vissza nyugodtan a pénzem, köszönöm, hogy eddig vigyázott rá és cipelte.

Micsoda emberek vannak, bakker...hányinger. Remélem, nincs pofája többet keresni, és örül, hogy kétezer forintot ellophatott...

máj. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
28%
Kezdjuk ott, hogy minek állsz le csoró pasival?..
máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
81%

"Ez nagyon is lényeges, mert teljesen más a szitu (...)"


Qrvára nem lényeges, semmit sem számít.

Az a lényeg, hogy zsebre vágta másnak a pénzét.

máj. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
0%

#40


Lehet benne van amit írsz az is, de szerintem a legtöbb férfinél a nő értékeit befolyásolja, hogy hány férfival volt együtt. Amit én nem helyeslek és az ilyen megszólalások, mint amire reagáltál a legtöbb esetben csak irigység.. De lehet rosszul gondolom.

máj. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ő direkt erre megy rá, hogy lehúzza a nőket. Ez szolgáljon tanulságul kérdező, hogyha legközelebb egy pasinak nincs pénze, akkor nem megyünk vele kajálni. És igenis számít, hogy nem kérted vissza a visszajárót és az is hogy te fizetted az éttermet, mert ezzel azt jelzed, hogy veled aztán bármit meg lehet csinálni. Tipikus áldozat vagy. Szóval inkább dolgozz magadon, mert elég sokan kifognak használni.Amúgy én biztos nem hívtam volna meg. Első randin séta is simán jó vagy kávé,fagyi kisebb dolgok...
máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
46%

Na, ez az, én eleve nem hívtam volna meg semmire! Ha nincs pénze, nem kell randira menni, ennyire egyszerű.

Ne állj le ilyen csóró balekokkal, amint kimondja, nincs pénze, meg majd megadja, hagyd ott a francba, az ilyenek nem tisztelnek és csak az idődet és pénzedet rabolják!

máj. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
93%

" de szerintem a legtöbb férfinél a nő értékeit befolyásolja, hogy hány férfival volt együtt. "

Azok nem férfiak, hanem az egójuk bűvöletében élő, erkölcstelen, érzelmileg sivár senkiházik, akiknél még az állatok is sokkal okosabbak és többet érnek.

Már elnézést.


(Férfiként ez a véleményem, mielőtt bárki nekiállna sértett ribizni.)

máj. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
91%

#47


Teljesen igazad van, én is hasonlóan gondolom.

#44 voltam és a #29.

máj. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Én is lefagytam volna a helyedben.

Utólag törlés és tiltás a megoldás. Tanulópénz...

máj. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
96%
Csak azértis elmennék vele még egy randira és fizetes nélkül távoznék ajtón/mosdó ablakon át 😅 Had egye a kefét, hogy akkormost ő fizethet.
máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!