Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

Azt kérdezgetitek miért nem szóltam. Olvasás és szövegértelmezés! Segítek utolsó mondat!

Mivel nem volt akkora nagy összegről szó ezért egy tesztnek, és emberismeretnek jó volt számomra! Jobb hogy ennyiből kiderült!

máj. 8. 11:47
 22/55 anonim ***** válasza:
55%

Én nem értem a kérdezőt, a felháborodást.

De azt az értelmi/érzelmi szintet sem, hogy EZÉRT kiírt egy kérdést, és most önmagát védve vitatkozik, meg védi a becsületét.


Én azt mondtam volna, hogy "Géza, add csak ide a visszajárót, az az enyém, és kérlek többet ne keress".

máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 A kérdező kommentje:

20-as

"Hát én meg olyan helyen nem jártam, ahol nem az kapja a visszajárót, aki fizet."


Hát én pedig igen, nem is egyszer! Azért, mert veled nem történt ilyen, még vannak ilyen pincérek, akik pár másodpercre elfelejtik ki fizetett nekik, mert számukra evidens hogy a pasas kezeli a lóvét!

máj. 8. 11:50
 24/55 anonim ***** válasza:
80%
Naaa, teszt meg emberismeret? Az akkor is megvan, ha visszakéred a pénzt. Nem merted. Nincs ezzel gáz.
máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 A kérdező kommentje:

22-es nincs itt semmilyen felháborodás, viszont ha nem tud egy pár ember végiglvasni pár sort és szöveget értelmezni arról nem tehetek! Válaszokra, véleményekre, tapasztalatokra lettem volna kiváncsi, nem pedig felesleges dolgoknak a visszakérdezésére amit már leírtam, vagy épp lényegtelen!

Te azt mondtad volna adja vissza a visszajárót! Én viszont leblokkoltam, kellemetlen volt a szitu, és reménykedtem benne hátha véletlen volt és szól! De nem így lett!

máj. 8. 11:55
 26/55 anonim ***** válasza:
87%

Fuhh hát kérdező, ne is haragudj, de a válaszaid alapján szerintem értem, hogy miért ilyen lehúzós idiótát fogtál ki. Ha élőben is így reagálsz, értelmes, udvarias férfi nem fog veled szóba állni. Nem rosszindulatból írtam ezt, hanem tanácsként, hogy hol csúszhat el a dolog.


Kérdésre válaszolva: én alapból nem mentem volna étterembe olyannal, aki előre közli, hogy nincs pénze. Ki lehet találni más programot, randi előtt pedig lehet otthon enni, hogy ne éhezzen meg az ember. Aztán majd megyünk fizetős helyre, ha egyenesbe jött (ha egyáltalán...). De tegyük fel, hogy elmentem. Már a pincérnek szóltam volna, mikor megáll a pasi előtt, hogy "bocsi, ide, én fizettem". Egyébként én se voltam még olyan helyen, ahol nem alapból annak adták vissza a pénzt, aki fizetett. Max ritkán, nagy tömegben történt néha kavarodás a nagy hajtásban, de ilyenkor mindig szóltunk, bármiről is volt szó.

máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
100%
Én helyből visszakertem volna a pasitol.
máj. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért engem is felbosszantott volna, ha a kérdésemre ennyire irreleváns és engem számon kérő válaszok érkeznek :D


Én simán el tudom képzelni a szitut: sétálgatunk a randin, beszélgetünk, felugrik előttünk az étterem, és eszünkbe jut, hogy basszus, éhesek vagyunk, de a fickó mondja, hogy bocsi, nála most nincs annyi, mire a lány (a kérdező) tök normálisan lekezeli, hogy nem gond, fizet ő, és erre a pasi is rábólint, a bőrét védve azzal az ígérettel, hogy akkor legközelebb majd ő állja a cehhet. Oké, bemennek, esznek, a csaj kikéri a számlát, odaadja a kp-t, a pincér 20 másik vendéggel foglalkozva nem követi, hogy pontosan kinek is kell odaadnia, így megszokásból, mert gondolom ezzel találkozik a legtöbbször, a férfinak adja oda a visszajárót. A pasi elrakja, a kérdező meglepődik, de oké, nem rendez jelenetet az étteremben, távoznak, a kérdező várja, hogy akkor említés történjen a dologról, visszakapja a visszajárót, de semmi, köszipuszi búcsú és "majdhívlak".


Hát, őszintén szólva ilyen esetben én sem szólnék, de többet nem is reagálnék a fickónak, vagy max egy rövid üzenetben elköszönnék tőle (már ha ő keres, mert magamtól tuti nem keresném). Ilyen simlis emberrel nem akarnék tovább ismerkedni, azzal a 2ezer valamennyivel meg legyen boldog, ha neki ennyire nincs pénze semmire. Csak aztán nehogy itt lássuk a fickót gyakorin sírni, hogy milyen pénzéhesek a nők, mert vele se randizik senki.

máj. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baj azzal hogy étterembe mentek. Ha nekem mondaná azt egy nő, hogy most nincs sok pénze és ezért nem akar étterembe menni akkor megnyugtatnám, hogy semmi baj, szívesen meghívom és nem várok cserébe semmit sem. Szerintem felesleges ilyenből ügyet csinálni, hogy miért mentek oda stb.. mikor meg lett beszélve rendesen. Felnőtt emberek, el tudják dönteni. A gond szerintem a sunyi módon eltett pénz.


#12 voltam.

máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
55%
Én forintra pontosan leszámoltattam volna vele.
máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!