Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Én fizettem a randinkon, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fizettem a randinkon, és zsebre vágta a visszajárót, ti hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedtem meg egy férfivel, eljött az első randink ideje. Azt mondta, sajnos most nincs pénze mert nagy kiadásai voltak, de a következő randin odafogja adni az étterem árát és ő fog meghívni. Gondoltam rendben van. Amikor fizettem az étteremben viszont teljesen lesokkoltam, ugyanis kb kétezer Ft plusz pár száz aprót sunyin megrebbenés nélkül eltett a kabátja zsebébe, és látszódott rajta nem véletlenül. Ragálni hirtelen nem is tudtam, reménykedtem hátha véletlen volt, és jelzi majd ezt felém, de nem tette.

Ti mit tettetek volna?


máj. 8. 10:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
83%

"Már randi előtt beszéltük, "


Na ez így sokkal nagyobb gáz. A pasi tudta, de veled nem közölte a randi előtt, hogy te fogsz fizetni, mert ő nem.

máj. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:

26-os milyenek a válaszaim, hogy szerinted jogosan fogtam ki egy pénzlehúzós valakit, akihez normálisan voszonyultam? Végigolvastad a többi kommentet is? Merthogy a legtöbb kommentelő a pár soros kérdést sem olvasta végig. Azzal vádoltak borravalót sem adtam, és azon lovagoltak kinek az ötlete volt az étterem és minek mentünk oda. Szerintem nagyon nem ez volt a lényeg, és a válaszokból is látszott csak a kötekedés és az értetlenkedés ment!

Az, hogy balféknek tartanak, amiért nem szóltam azon nyomban a visszajáró miatt elfogadom, de ennek is leírtam az okát mi volt a reakcióm!

máj. 8. 12:20
 33/55 A kérdező kommentje:

28-as nagyon szépen köszönöm!

Végre valaki megértette a teljes szitut!

máj. 8. 12:21
 34/55 anonim ***** válasza:

Én szóltam volna neki ott helyben, és faképnél hagytam volna, majd tiltottam volna mindenhol. Sajnálom, hogy így jártál.


Az még felmerült bennem, hol vannak az aranyásózó férfiak most? Hogy lehet, hogy a pasi, aki pénz nélkül indul randira, meghívatja magát és még a visszajárót is szó nélkül zsebrevágja, arra nem mennek rá itt, bármelyik nőre, aki meg elfogad egy kávét megy a golddiggerezés.

máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 A kérdező kommentje:

31-es a randi előtt kb 1-2 héttel beszéltük! Aznap mondta, hogy mi a helyzet és úgy beszéltük meg amit már ezerszer elmondtam!

Volt aki írta, ő így el se ment volna étterembe, hogy a másiknak nincs pénze! Nos én nem vagyok ennyire filléres, hogy randi előtt jól bezabáljak otthon, hogy több óra múlva se kelljen enni máshol, én nem álltam ennyire bizalmatlanul hozzá, ha valóban úgy történt volna, ahogy megígerte nem lett volna semmi kivatnivaló ebben úgy gondolom!

Aki azt írta fillérre pontosan leszámoltatta volna jó nagy szája van és ilyenkor mindenki okos és huu de megmondta volna a magáét, de aki ilyen kis összegért ilyen jelenetet rendez, az annyit is ér! Én nem rendeztem jelenetet, megadtam neki az esélyt, hogy nem hozom egyből kellemetlen helyzetbe hátha véletlen volt, ha viszont szándékos, nekem bőven megért 2 ezer valahány Ft-ot hogy levonjam a tanulságot, és a későbbiekben ne legyen több dolgom vele!

máj. 8. 12:30
 36/55 anonim ***** válasza:
60%

"s azon lovagoltak kinek az ötlete volt az étterem "


Ez nagyon is lényeges, mert teljesen más a szitu, ha randi közben az étterem mellett elhaladva felsóühajtasz, hogy "húde megéheztem, bemenjünk ide?" és akkor közli, hogy nincs pénzve, vagy már randi előtt megbeszéltétek hogy mentek, és pasi titoklota, hogy nem lesz pénze, csak a helyszínen derült ki. Ha meg fizetés előtt közvetlen, azt már nem is minősíteném.

máj. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
8%
Az itteni stílusod alapján megérdemelted, hogy lenyúltak.
máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom majd jön ide gyakorira sírni hogy nem talál nőt, minden nő aranyásó , meg túl magas elvárásaik vannak.

Csak azért mert egy lehúzós sz@revő.

máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
38%
Mekkora fazon már, meghívatja magát és a visszajárót is lenyúlja🤣 Remélem meg is dugott🤣🤣
máj. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:
91%
39, ezért kell egyre kevésbé pasi. Mert nektek megdugás = megalázás.
máj. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!