Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ítélik el a nőket súly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el a nőket súly alapján?

Figyelt kérdés

Miért érzem sok esetben azt, hogy van egy ideál ami a pasik szerint az 50kg és aki ennél több, az már igazából dagi és dagadt?


Miért kell a nőkbe még így is belerúgni? 🙄


Szerintem bőven elég az hogy sok ember csak szexre használja a női nemet..



máj. 11. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 A kérdező kommentje:

20. Küldj magadrol ide képet. Meglatjuk kinek lesz igaza!


Beszari, trollhuszár..

máj. 11. 12:19
 22/71 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak súly alapján amúgy, és nem csak a túlsúlyt.

170 cm vagyok, ehhez kb. 1,5-2 éve léptem át az 50 kg-ot. Addig az volt a baj, hogy gebe vagyok. Igaz, de nem tudtam mit csinálni. Most már az a baj, hogy nem vagyok nagyon gebe, de hát a mellem az csak nem nőtt ki továbbra sem. Na meg a fejem... Az nyilván nem változott, pont olyan ronda, mint amilyen mondjuk 30 éve ovisként vagy 20 éve általános iskolásként volt. Bár most már, 30-asként ráncos is meg torzul, mert persze az öregedéssel sem volt szerencsém. Egész életemben baszogattak miatta.

Egyszerűen ha nő vagy és nem (elég) szép meg tökéletes, akkor azt nagyon keményen "büntetik"... 🙁 A többi nő is egyébként! ☝️

máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a magasságtól függ a súly, valamint az arcformától, így vannak olyan nők, akiknek az alaptestfelépítése miatt alapból elfogadott a zömökebb testsúly, azaz 45-70-ig én elfogadó vagyok.
máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 anonim ***** válasza:
63%
A súly önmagában nem jelent semmit. Egy 156 cm magas csajon 70kg az nagyon sok. Egy 176cm-sen viszont pont jó. Meg az sem mindegy az izomtömeg, zsír hogy oszlik el a testen. Van aki amorf, idétlen 170cm 60kg-val és van aki azonos magassággal 65 kilósan bombanő.
máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/71 anonim ***** válasza:
48%
#21 most bármilyen bombázóról küldhetnék neked képet, a célod az, hogy megalázhass és kötekedhess. Mint azok az emberek, akik a kérdésedben szerepelnek. Jó példát hoztál....🙂
máj. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/71 anonim ***** válasza:
74%
165 cm magas, 110 kg, 38 éves nő vagyok. Van férjem és szeretőt is tartok. Persze nem az adonisz alkatúakat szoktam megcélozni.
máj. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 anonim ***** válasza:
25%
#26 na ezaz, nem mindegy, milyen pasik ezek. Én azért se híznék el soha, mert így vékony sportosan formás alakkal mindig jó pasikkal tudok szexelni, sportosak, izmosak, jóképűek. Ha elhíznék, ilyen pasik nagyrészt felém se szagolnának.
máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/71 anonim ***** válasza:
84%
#26 és #27 egyébként kinek mi... Én 90 kiló alatt nem igazán állok szóba pasival, nekem a kicsit husis jelenti az adoniszt, ők jönnek be.
máj. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
82%
27: Mondjuk ha a fejed ronda lenne, mint nekem (22-es), akkor hiába lennél vékony, sportosan formás. Meg lapos mellkassal. Tényleg csak a tökéletes a jó. 😔
máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
0%

#28 ez azért van, mert tudat alatt elfogadtad már, hogy az a te “ligád”. Ha rádmenne egy igazi Adonisz, nem cserélnéd le egy elhízott pasasra.


#29 hát igen, arcra is kell tetszeni nekik :/

máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!